Spotkania firmowe na sportowo w Hotelu Arłamów

Spotkania firmowe na sportowo w Hotelu Arłamów

„Ruch to zdrowie” – to powiedzenie nie bez powodu przetrwało wiele dziesięcioleci. Aktywność fizyczna nie tylko wpływa korzystnie na nasze zdrowie, ale również na poziom endorfin w organizmie, które wpływają na poprawę samopoczucia. Dlatego też wyjazdy integracyjne ze sportowym przesłaniem to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. To właśnie czeka na Gości Hotelu Arłamów! 

Kompleks Hotelowy Arłamów to idealne miejsce na spędzenie czasu dla osób lubiących aktywny wypoczynek i sport. W hotelu znajduje się wiele możliwości do uprawiania sportów, w tym profesjonalne zaplecze do 33 różnych dyscyplin sportowych. Ośrodek oferuje m.in. 2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej i rugby, w tym jeden z certyfikatem FIFA, oraz "Arena reprezentacji" - pełnowymiarowy stadion piłkarski z naturalną, podgrzewaną murawą, który był miejscem treningów dla reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Europy 2016.


Sport ma ogromy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Korzyści płynących z regularnej aktywności sportowej są niezliczone. - Osoba wysportowana, funkcjonuje lepiej nie tylko w życiu prywatnym, ale i w sferze zawodowej. Warto zachęcać pracowników do prowadzenia aktywnego trybu życia na co dzień, warto inwestować w aktywną turystykę biznesową. Organizując wiele imprez dla branży MICE widzimy rosnący trend łączenia wyjazdów i szkoleń firmowych ze sportem. Hotel Arłamów ze względu na swoje położenie i niespotykane w skali kraju i Europy zaplecze sportowe jest znakomitą destynacją do spotkań poza siedzibą firmy z atrakcjami sportowymi wpisanymi w program imprezy. Możliwość uprawiania sportu zgodnie z filozofią #ArłaMOVE oraz wzięcia udziału w autorskich grach zespołowych to gwarancja dobrej zabawy i integracji zespołu. Z kolei ruch - czy to indywidualna aktywność fizyczna czy sporty zespołowe - daje poczucie spełnienia, dobre samopoczucie i liczne korzyści zdrowotne potwierdzone badaniami naukowymi i osobistymi doświadczeniami osób, które uprawiają sport. – mówi Radosław Korczak, Manager ds. Sportu i Rekreacji w Hotelu Arłamów.

Kompleks posiada także 2 korty tenisowe, 2 boiska do siatkówki plażowej, boiska do piłki nożnej i ręcznej plażowej oraz boisko wielofunkcyjne, które może być dostosowane do różnych gier, takich jak koszykówka, streetball, piłka ręczna czy badminton. Dla fanów golfa, w dolinie Jamna znajduje się pole golfowe z 9 dołkami par 3 i 4, które oferuje wspaniałe widoki na góry. Do dyspozycji gości jest także Ośrodek Jeździecki i stadnina koni, gdzie można nauczyć się techniki jazdy konnej i brać udział w przejażdżkach w plenerze.

Dla osób szukających nieco bardziej ekstremalnych atrakcji, Hotel Arłamów oferuje park linowy 3Doliny, który został zbudowany na 44 drzewach i zajmuje teren około 1 hektara. W parku znajdują się 4 trasy o różnej trudności, z łączną długością 600 metrów i 56 przeszkodami, w tym ścianki, tyrolki, kładki i tunel speleo. To świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla grup zorganizowanych i firm.

- Nasi klienci MICE wysoko cenią naturalne warunki i bogate zaplecze sportowe Hotelu Arłamów, które sprzyjają szkoleniom i spotkaniom firmowym, wyjazdom integracyjnym i motywacyjnym w sportowym duchu. Firmy chętnie korzystają u nas z możliwości uprawiania sportów drużynowych, zespołowej współpracy i zdrowej, sportowej rywalizacji oraz indywidualnych treningów w różnych dyscyplinach. Rośnie bowiem świadomość, że ruch na świeżym powietrzu, w naturalnym środowisku, a także aktywność fizyczna i sportowe zmagania „pod dachem”, które są dostępne niezależnie od pogody, niosą wiele korzyści ich pracownikom, dają im wiele satysfakcji i dobre samopoczucie przez wspólną zabawę. Szeroki wybór gier zespołowych i sportów outdoorowych, golf, konie, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, kręgielnia… - to oferta dla najbardziej wymagających klientów i świetne warunki do tego, by pracownicy dobrze się poznali, nawiązali, wzmocnili i poprawili relacje. Współpraca pomiędzy różnymi osobami i działami oraz przepływ informacji między nimi, stają się lepsze nie tylko podczas sportowych zajęć, ale też mogą przełożyć się na lepszą pracę w środowisku firmowym i realizację służbowych zadań. Wspólne doświadczenia pomagają zadbać o dobrą atmosferę, dobrostan wszystkich pracowników i przełożonych oraz lepiej zrozumieć potrzeby innych, niezależnie od zajmowanego stanowiska i wykonywanych obowiązków w firmie. - tłumaczy  Marta Masłowska, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Hotelu Arłamów.

Nie tylko sportowe atrakcje przyciągają do Hotelu Arłamów. W ośrodku znajduje się także strefa odnowy biologicznej, w której można skorzystać z masażu, kriokomory, wanny lodowej i innych zabiegów relaksacyjnych. To doskonałe miejsce na relaks po intensywnym treningu lub wyczerpującej przejażdżce konnej.

Wyjazdy integracyjne z sportowym przesłaniem do Hotelu Arłamów to idealny sposób na poprawę relacji i zdrowia, a także na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń. Ośrodek oferuje wiele różnorodnych atrakcji, które zadowolą każdego amatora sportów i wypoczynku na świeżym powietrzu.

INFORMACJA PRASOWA