Ruszyła rejestracja na drugą edycje wydarzenia BE MY GUEST - Future Lab!

Ruszyła rejestracja na drugą edycje wydarzenia BE MY GUEST - Future Lab!

Ruszyła rejestracja na drugą edycję najbardziej energetycznego wydarzenia branży gościnności.

Organizator wydarzenia - Stowrzyszenie Hotelmania – stopniowo zdradza program, przedstawia mówców i tematy warsztatów. 

Wiemy już, że konferencja odbędzie się w EC1 Łódź i ugości blisko 1200 osób, zapewniając: 

  • merytoryczny kontent na 2 scenach (Junior Professional i Professional);
  • minimum 8 warsztatów angażujących międzypokoleniowo wszystkich uczestników;
  • oraz kilka godzin zorganizowanego networkingu. 

Wartości BE MY GUEST, pokrywają się w pełni z wartościami i aktywnością Stowarzyszania: 

  • Łączy środowisko uczniów, studentów, szkół i uczelni z profesjonalistami partnerami branży hospitality.
  • Łączy wszystkie przedstawicieli wszystkich profesji, w których gościnność jest filarem (hotele na lądzie, na wodzie i powietrzu, restauracje i catering, organizacja podróży — leisure i business travel, organizacja spotkań i wydarzeń — MICE oraz sprzedaż usług premium).       
  • Łączy najwyższej jakości wartość edukacyjną, networking młodych profesjonalistów z najbardziej cenionymi osobowościami w branży oraz niepowtarzalne doświadczenia rozrywkowe i estetyczne wynikające z realizacji eventu. 

Ubiegłoroczna edycja potwierdziła ogromne zainteresowanie wydarzeniem, które przełożyło się na frekwencję ok. 500 osób. Uczniowie i nauczyciele szkół hotelarskich, niejednokrotnie pokonali kilkaset kilometrów, przyjeżdżając na konferencję z Elbląga, Słupska, Olsztyna czy Świnoujścia.

Profesjonaliści i Partnerzy swój udział podsumowali, jednogłośnie i kategorycznie deklarując ponowny udział. Jedni znaleźli doskonałą wiedzę i inspirację. Inni podjęli współpracę, realizując wartości własnej kultury - zostali patronami szkół i uczelni. Kolejni budują dziś swoje zespoły z poznanymi na BE MY GUEST uczniami.

Druga edycja zostanie zrealizowana w formie festiwalowej. Każdy z uczestników, oprócz szansy wysłuchania genialnych wystąpień mówców z różnych stron świata, na dwóch scenach, będzie miał szansę zdecydować o swojej aktywności. Podczas warsztatów poruszających najbardziej atrakcyjne, ale i palące kwestie gościnności XXI wieku, będą mieli realny wpływ na opracowanie koncepcji i kierunków rozwoju branży w najbliższe i dalekiej przyszłości. Partnerzy wydarzenia (profesjonaliści hospitality i dostawcy usług) zbudują innowacyjne przestrzenie networkingowe, w których będą odbywały się rozmowy ponad pokoleniami, ponad markami i ponad wszelkimi “poziomami” przynależności do branżowej struktury. 

BE MY GUEST Future Lab, pierwszy dzień na scenie, to także muzyka na żywo i grana przez kilku DJ’ów w różnych strefach, doskonała scenografia, realizacja i świetna - technika eventowa. 

Drugiego dnia, uczestnicy, szczególnie młodzi profesjonaliści poznają Łódź, o której nie piszą tradycyjne przewodniki.   

Dla wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać, tylko do 15.09.2023 jest możliwość rezerwacji biletów indywidualnych w najlepszych cenach. 

Zarejestruj się tutaj: www.bemyguest.ninja 

INFORMACJA PRASOWA