Qubus Hotel Kielce z nagrodą Expedia.com

Qubus Hotel Kielce z nagrodą Expedia.com

Qubus Hotel Kielce oficjalnie otrzymał nagrodę Expedia Insider's Select dla najwyżej ocenianego hotelu w Polsce. W specjalnej uroczystości udział wzięła Agnieszka Sapa, reprezentująca serwis Expedia.com


Ranking Expedia Insider's Select tworzony jest w oparciu o opinie użytkowników oraz ekspertów z branży. Ci pierwsi dzielą się wrażeniami ze swoich pobytów, ci drudzy oceniają jakość oferowanych usług w stosunku do ceny. W pierwszej setce tegorocznego zestawienia Qubus Hotel okazał się jedyną polską marką - wśród ponad 100 tysięcy obiektów z całego świata kielecki hotel uplasował się na 32 pozycji.


- Nasi użytkownicy pozytywnie oceniali świetną lokalizację hotelu, profesjonalizm obsługi oraz wyśmienite śniadania - tłumaczyła wręczając nagrodę Agnieszka Sapa, która w Expedia.com opiekuje się rynkiem polskim. - Co ważne, pozytywnych ocen było dużo, nie tylko z Polski.


To kolejne wyróżnienie dla hotelu sieci Qubus. W ubiegłym roku Qubus Hotel Gdańsk otrzymał nagrodę Top Hotel Debiut Roku, zaś cała sieć już po raz trzeci otrzymała miano Solidnego Pracodawcy.


Ranking serwisu Expedia Insider's Select zobaczyć można na stronie www.expedia.com/insidersselect


INFORMACJA PRASOWA