Qubus Hotel Gdańsk wyróżniony OkiemMamy

Qubus Hotel Gdańsk wyróżniony OkiemMamy
Qubus Hotel Gdańsk dołączył do stworzonego przez serwis okiemmamy.pl katalogu obiektów przyjaznych dzieciom. Certyfikat „OkiemMamy' został przyznany pod koniec grudnia.

Serwis OkiemMamy.pl zajmuje się promocją miejsc przyjaznych najmłodszym. Organizatorzy akcji podkreślają, że powstały katalog jest najważniejszym elementem akcji i dużym ułatwieniem dla mam, szukających restauracji, klubu czy hotelu przystosowanego do potrzeb dzieci.

- Choć sieć Qubus Hotel to obiekty klasy biznes, to coraz częściej odwiedzają nas również Goście indywidualni wraz ze swoimi pociechami. Dlatego część zmian, które wprowadziliśmy na przestrzeni 2 lat dotyczyła jeszcze lepszego przystosowania naszych obiektów do pobytów rodzinnych. W związku z tym w Qubus Hotel Gdańsk stworzyliśmy w restauracji kącik zabaw dla dzieci. Każdy maluch podczas posiłku otrzymuje też niespodziankę od szefa kuchni. Dodatkowo w restauracji funkcjonuje i cieszy się dużym powodzeniem sieciowe menu dla dzieci. Proponujemy w nim najbardziej lubiane przez małych Gości potrawy takie jak: zupa pomidorowa, delikatne, maślane kopytka, czy kolorowe naleśniki – mówi Karolina Daniluk Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Gdańsk – niezwykłą atrakcją dla małych Gości są też, organizowane od kwietnia do października, malownicze rejsy hotelową Q-Łódką – dodaje.

Do 2013 roku niemal połowa hoteli Qubus w Polsce została poddana certyfikacji „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Kolejne 3 zostały zgłoszone na początku br. W każdym z obiektów Qubus od 2 lat funkcjonuje oferta rodzinna, w której marka zapewnia rodzinom pobyt w atrakcyjnej cenie.

Katalog wyróżnionych w ramach certyfikacji obiektów dostępny jest pod adresem www.okiemmamy.pl

INFORMACJA PRASOWA