Qubus Hotel Gazelą Biznesu

Qubus Hotel Gazelą Biznesu
W styczniu br. dziennik „Puls Biznesu” przedstawił laureatów rankingu "Gazele Biznesu" 2013. Wśród nagrodzonych prestiżowym tytułem znalazł się także Qubus Hotel.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Wyróżnienie przyznawane jest po spełnieniu licznych kryteriów. Pod uwagę brane były firmy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem, o określonych przychodach, od początku 2010 r. stale notujące wzrost sprzedaży.

-Wzrost konkurencji sprawia, że Goście hotelowi wybierają obiekty, które w 100% spełniają ich wymagania. W Qubus Hotel na pierwszym miejscu stawiamy doświadczenie Gości. Wiemy, że ważna jest dla nich jakość, lokalizacja, komfort oraz dobra cena - mówi Artur Hajduk Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny sieci Qubus Hotel, i dodaje, że dobra passa Qubus Hotel nie jest dziełem przypadku,a wypracowanych w ciągu 17 lat istnienia, wysokich standardów obsługi.

Qubus Hotel wciąż inwestuje zarówno w nowe technologie, jak też infrastrukturę swoich 14 obiektów . W 2013 uruchomiono nową odsłonę strony internetowej sieci, z własnym, autorskim systemem rezerwacji online. Serwis ma też swój mobilny odpowiednik. -Naszym celem jest dostarczenie każdemu naszemu Gościowi unikalnych i pozytywnych doświadczeń, którymi będzie chciał się podzielić z innymi – podkreśla Artur Hajduk.

INFORMACJA PRASOWA