Porozmawiaj z Jurkiem Owsiakiem na konferencji EVENT MIX w Warszawie

Porozmawiaj z Jurkiem Owsiakiem na konferencji EVENT MIX w Warszawie

13 września w EXPO XXI Warszawa odbędą się największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku – FestiwalMarketingu.pl. W ramach wydarzenia będzie miała miejsce konferencja EVENT MIX na temat event marketingu i jego skuteczności.

Najlepsi dostawcy branży eventowej zaprezentują swoje oferty zwiedzającym i uczestnikom w wydzielonej strefie EVENT MIX. Natomiast całe wydarzenie łączące strefę wystawienniczą oraz prelekcje będzie okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu reklamy oraz rozwoju dla ludzi związanych z sektorem EVENT & MICE.

Jednym z zaproszonych prelegentów będzie Jurek Owsiak – dziennikarz telewizyjny i radiowy, ale także człowiek, dla którego wszystko jest możliwe. Jest założycielem i prezesem zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, głównym pomysłodawcą i realizatorem corocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oraz twórcą Przystanku Woodstock - jednego z największych festiwali w Europie.

Owsiak w swoich wystąpieniach opowiada o tym, jak pokonywać trudności na drodze do celu i budować ogromne przedsięwzięcia. Dzieli się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami, udowadniając, że wszystko jest możliwe. Inspiruje do działania i wyjścia poza swoje strefy komfortu.

Konferencja EVENT MIX poruszać będzie tematy głównie skierowane do: dyrektorów działów marketingu, PR & HR, agencji eventowych, event managerów, managerów działów zakupów, oraz przedstawicieli domów mediowych.

Organizator informuje, że liczba biletów na wydarzenie jest ograniczona.

Rejestracja TUTAJ
Konferencja odbędzie się w ramach targów FestiwalMarketingu.pl
Więcej informacji na stronie www.eventmix.com.pl lub u Andrzeja Kuczery [email protected]
Sponsorem platynowym konferencji jest: Hotel Windsor,
Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawa, Fiesta Catering, Patron Branżowy: SBE, Patroni medialni: OOH event!, OOH magazine, MICE Poland, Meeting Planner, Strefa MICE, KREATORZY.eu, MojeKonferencje.pl, SaleBiznesowe.pl, MiejscaKonferencyjne.pl, THINK MICE,

INFORMACJA PRASOWA