Ponad 700 hoteli na świecie za pół ceny

Ponad 700 hoteli na świecie za pół ceny

29 października rusza kolejna, wielka akcja hoteli Accor po nazwą „Szalone ceny”. Przez 4 dni – do 1 listopada włącznie, będzie można zarezerwować pobyt w jednym z ponad 700 hoteli na świecie nawet o 50% taniej. To nie lada gratka by spędzić święta, wyjechać na narty, karnawał, czy zwiedzić wybrane miasto sporo zaoszczędzając. Rezerwacji można bowiem dokonywać na dowolny termin pomiędzy 12 grudnia 2010 a 12 lutego 2011. Wystarczy wejść na www.accorhotels.com!

W Polsce w akcji „Szalone ceny” biorą udział wszystkie hotele marki Novotel, Mercure, a także Orbis Hotels należące do Grupy Hotelowej Orbis, której Accor jest partnerem strategicznym. Na świecie oprócz hoteli tych marek można robić rezerwacje także w Pullman, MGallery Suite Novotel, Adagio, All Seasons,  Ibis i Grand Mercure.  Z decyzją nie warto jednak zwlekać. „Szalone ceny” obowiązują bowiem tylko przez 4 dni (29 października – 1 listopada 2010) i tylko przy rezerwacjach za pośrednictwem strony www.accorhotels.com. Termin pobytu w czasie dwóch zimowych miesięcy można wybrać dowolnie pomiędzy 12 grudnia 2010 a 12 lutego 2011.

Accor zaprasza do swoich egzotycznych hoteli w Ameryce, Afryce, Azji czy Australii. Poleca również europejskie - we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii albo Niemczech, które są teraz szczególnie atrakcyjne cenowo.

37 hoteli w Polsce także przygotowało ciekawą ofertę – weekendowe wypady, jak i dłuższe pobyty zarezerwowane w ramach promocji „Szalone ceny” również kosztują taniej - nawet o połowę. Wśród nich propozycjami kuszą między innymi:

Novotel Warszawa Centrum
Novotel Katowice Centrum
Novotel Szczecin
Novotel Wrocław
Mercure Grand Warszawa
Mercure Gdańsk Hevelius
Mercure Opole
Orbis Cracovia Kraków

Można więc np. za pół ceny powitać Nowy Rok na wybrzeżu w eleganckim hotelu Mercure Hevelius Gdańsk (od 168 zł za dobę), albo w Novotel Szczecin (od 140 zł za dobę). Spędzić święta z rodziną lub przyjaciółmi w Tatrach, albo zaplanować atrakcyjny wypad na narty korzystając z oferty Mercure Kasprowy Zakopane (od 170 zł/doba). Nieco czasu np. w weekendy warto poświęcić również na zwiedzanie polskich miast – czekają Orbis Cracovia Kraków (od 99 zł za dobę), Novotel Warszawa Centrum (od 133 zł za dobę) lub Novotel Wrocław (od 90 zł za dobę).

Ceny w ramach akcji obejmują noclegi w pokojach jedno- lub dwuosobowych bez śniadania. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.accorhotels.com.

INFORMACJA PRASOWA