Poland Meetings Destination wkrótce w Warszawie

Poland  Meetings Destination wkrótce w Warszawie

Jak przyspieszyć rozwój przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce? Na to pytanie, doświadczeni prelegenci odpowiedzą podczas konferencji „Poland – MeetingsDestination.” Wydarzenie odbędzie się 17 marca 2014 br. na warszawskim Stadionie Narodowym.

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Stadion Narodowy w Warszawie oraz The Warsaw Voice Conferences, czyli Organizatorzy „Poland – MeetingsDestination” pracują nad tym, aby uczynić Polskę szczególnie atrakcyjnym i popularnym miejscem międzynarodowych konferencji i kongresów. Podczas planowanego spotkania uczestnicy dyskutować będą o wszystkim, co może zdynamizować wzrost przyjazdowej turystyki biznesowej i konferencyjnej. Szczególnie zaproszeni są liderzy sektora MICE, samorządowcy, parlamentarzyści i politycy, a także zainteresowani tą tematyką przedsiębiorcy i media. Wśród prelegentów, którzy zechcą podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą, znajdą się takie osoby jak Katarzyna Sobierajska (podsekretarz stanu, MsiT), Rafał Szmytke (prezes POT), John Heeley (autor "Inside City Tourism - A EuropeanPerspective") oraz Alex Kloszewski (prezes Warsaw Destination Alliance).

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie konferencji www.PolandMeetingsDestination.eu.

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez portal www.SaleBiznesowe.pl

INFORMACJA PRASOWA