Pierwszy event w Hotelu Narvil z Pro4Media.

Pierwszy event w Hotelu Narvil z Pro4Media.
Nad Narwią otwarto już kompleks 32 sal konferencyjnych oraz SPA. Właśnie w tym miejscu na polski rynek oficjalnie wprowadzono nową gamę produktów - marki Vicks, wiodącej w kategorii cough & cold, leków OTC (dostępnych bez recepty), która jest dostępna w 71 krajach na całym świecie.

Firma Pro4Media dostarczyła oprawę multimedialną i oświetleniową w czasie tego eventu dla grupy Teva. Trzydniowa impreza zaczęła się 15 czerwca 2012 roku.

Żeby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia zaprojektowano specjalny ekran wygięty po łuku. Stanowił on główny element scenograficzny o łącznej powierzchni ponad 150m2. Materiały były wyświetlane w bardzo wysokiej rozdzielczości ponad 4 000 pixeli. Łącznie wykorzystano 12 projektorów Barco z serii RLM oraz FLM o jasności od 8 000 do 20 000 Ansi lumenów pracujących w najwyższej jakości full HD (1920x1080). Obraz zarządzany był systemem realizacji WatchOut v5 oraz Di-VentiX II. Dzięki takiej konfiguracji sprzętowej uzyskano 9 niezależnych obrazów. W innych częściach hotelu zainstalowano monitory LCD 42''.

Firma Pro4Media odpowiadała także, za przygotowanie oraz dostarczenie oprawy oświetleniowej wydarzenia. Na uwagę zasługuje sufit hotelowy podświetlany w technologii LED sterowany DMX, co daje możliwość tworzenia ciekawych wzorów i kolorów.

Za organizację całego eventu odpowiadała agencja Don't worry.

Źródło: informacja prasowa