Otwarcie Hotelu Hampton by Hilton w Gdańsku

Otwarcie Hotelu Hampton by Hilton w Gdańsku

W Gdańsku został otwarty siódmy obiekt w Polsce pod szyldem Hampton by Hilton. Obsługa hotelowa jest już gotowa na przyjęcie pierwszych gości w najwyższym standardzie. Do hotelu szczególnie zaprasza Rafał Rosiejak – dyrektor generalny Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Ten nowoczesny obiekt znajdujący się niedaleko centrum biznesowego Gdańska zapewnia komfortowe warunki szczególnie dla osób podróżujących służbowo. Na wszystkich przybyłych czekają przestronne pokoje urządzone z największą dbałością nastawioną na klienta. 

W nowo powstałym Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa do dyspozycji gości przekazane zostanie całodobowe centrum fitness oraz bezpłatny dostęp do internetu. Warto również wspomnieć o korzystnej lokalizacji hotelu tuż przy Alei Grunwaldzkiej będącej główną arterią w Gdańsku. O korzystnym usytuowaniu Hotelu świadczy również bliski dostęp do centrum biznesowego oraz dogodny dojazd do zabytków miasta.

W Hotelu przewidziane zostało również miejsce na imprezy okolicznościowe takie jak wesela, urodziny czy wszelkiego rodzaju bankiety oraz sale na konferencje lub szkolenia. O wygodę każdego klienta zadba profesjonalny personel. W Hampton by Hilton Gdańsk Goście otrzymają dostęp do przestronnych, wygodnych pokoi urządzonych według najlepszych standardów. Obsługa hotelu zadba o to, by zapewnić wszystkim przybyłym komfortowy pobyt.

Nowy obiekt w Gdańsku należy do programu Hilton Honors, dzięki któremu goście rezerwujący hotel przez kanał Hilton uzyskują atrakcyjne zniżki i udogodnienia w trakcie pobytu np. zniżki za pokój czy bezpłatna woda butelkowana. Program ten to również miejsce do gromadzenia punktów lojalnościowych, dzięki którym można osiągnąć statut elitarnego klienta.

INFORMACJA PRASOWA