Orbis ugości szczypiornistów

Orbis ugości szczypiornistów

Partnerem przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016, została Grupa Hotelowa Orbis. Marka zarządza obiektami hotelowymi sieci Sofitel, Mercure, Novotel i ibis Style, w których to nocować będą reprezentacji drużyn z całej Europy.

Wśród hoteli, które ugoszczą szczypiornistów znalazły się: Sofitel Wrocław Old Town, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Mercure Gdańsk Posejdon, Mercure Wrocław Centrum, Novotel Kraków Centrum, Novotel Katowice Centrum oraz ibis Styles Wrocław.

Prestiżowe wydarzenie, jakim z pewnością są Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016, potrwa od 15 do 31 stycznia 2016. Mecze odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Katowicach oraz we Wrocławiu. Natomiast finałowe starcia będą miały miejsce w nowoczesnym obiekcie sportowo-widowiskowym Tauron Arena Kraków, który może pomieścić aż 15 tys. widzów.

- EHF EURO 2016 to nie tylko świetna promocja piłki ręcznej w Polsce, ale także promocja Polski i największych polskich miast na arenie międzynarodowej. Bycie partnerem tak dużej imprezy sportowej to dla nas wyróżnienie, ale i potwierdzenie jakości i standardów naszych hoteli i pracowników, gdyż bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług, to kwestie kluczowe z punktu widzenia pozytywnych wrażeń wszystkich uczestników takich turniejów – stwierdził Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbis S.A.

INFORMACJA PRASOWA