O Hotelu Tatry opowiada Bartosz Sudnik, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Polskie Tatry S.A.

O Hotelu Tatry opowiada Bartosz Sudnik, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Polskie Tatry S.A.

Chcemy podzielić się z Wami krótką rozmową z Panem Bartoszem Sudnikiem, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Polskie Tatry S.A. Opowiada w niej o ofercie noclegowej, biznesowej, rekreacyjnej i gastronomicznej hotelu, o jego możliwościach, atutach i mocnych stronach.

Zapraszamy do lektury!

Jak wygląda oferta Hotelu Tatry skierowana do klientów biznesowych?


Od wielu lat Hotel Tatry przyciąga do siebie wielu klientów, zarówno tych biznesowych, jak i turystów. Osoby te pragną poczuć, jak smakuje prawdziwy wypoczynek u podnóża gór i jak to jest odpocząć od miejskiego zgiełku. Coraz chętniej w progi Hotelu Tatry przybywają goście podróżujący w celach biznesowych, bowiem w tym tatrzańskim obiekcie można zorganizować różnego rodzaju spotkania biznesowe, w tym oczywiście konferencje, szkolenia, kursy i spotkania firmowe, które wymagają odpowiedniego i profesjonalnego zaplecza - a takie znajdziemy, oczywiście, w Hotelu Tatry.

Goście chętnie wybierają Hotel Tatry również jako miejsce na firmowy wyjazd integracyjny. Liczba atrakcji dodatkowych sprawia, że goście nie mogą się tu nudzić, co jest jednym z powodów wyboru właśnie tego, a nie innego, obiektu. Hotel Tatry jest wymarzonym miejscem dla grup, które chcą miło spędzić czas i zintegrować się podczas imprez typu incentive lub team building.

I mimo, że Hotel Tatry nie znajduje się w ścisłym centrum dużego miasta, a w małej urokliwej miejscowości, niejednokrotnie przyjeżdżają tu osoby, które podróżują biznesowo do Krakowa czy Zakopanego, ale chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i kontynuować swoją wizytę w tej części Polski. Tym samym zmieniają podróż biznesową w prywatną - o charakterze stricte wypoczynkowym. Hotel Tatry gwarantuje swoim gościom relaks w bliskim kontakcie z naturą, gdzie łatwo naładują akumulatory i odzyskają siły do dalszego działania.

Jak wygląda kwestia noclegów, liczby pokoi, ich wyposażenia, czyli ogólnie mówiąc: jaką ofertę noclegową przygotował dla swoich gości Hotel Tatry?


Ten trzygwiazdkowy hotel położony na malowniczej Polanie Zgorzelisko oferuje swoim gościom aż 50 komfortowych pokoi. W ofercie znajduje się kilka wariantów do wyboru: standard, studio i apartamenty. Łącznie mogą pomieści ponad 100 gości. Na przełomie ostatnich lat pokoje zostały całkowicie lub częściowo odremontowane. Nie brakuje w nich elementów charakterystycznych dla okresu lat 70. i 80., bowiem hotel ten jest miejscem z wieloletnią historią i do tradycji przykłada dużą wagę, chcąc podkreślać to na każdym kroku. Historyczne akcenty doceniają goście, którzy podkreślają niejednokrotnie wyjątkowość tego miejsca i zachwycają się niepowtarzalnym klimatem.

Jakie rozwiązania konferencyjno-szkoleniowe oferuje hotel?


Hotel Tatry posiada wielofunkcyjną salę konferencyjną, która może pomieścić do 80 osób. Do dyspozycji osób wynajmujących salę hotel oddaje wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, w tym rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, ekran, mikrofony z systemem nagłaśniającym i flipchart. Na terenie hotelu funkcjonuje również bezpłatny, bezprzewodowy internet. Niewątpliwym atutem jest także bezpłatny parking.


Jak wygląda zaplecze gastronomiczne Hotelu Tatry?


Oferta gastronomiczna hotelu jest bardzo rozbudowana. Na szczególną uwagę zasługuje sala restauracyjna z pięknym widokiem na góry i lasy świerkowe. Stąd też lokal zawdzięcza swoją nazwę - Restauracja Zielona. W ofercie Hotelu Tatry znajduje się również drink bar i sala kominkowa z kawiarnią. Nie brakuje tam perełek polskiego designu sprzed kilkudziesięciu lat, dla których szczególnie warto przyjechać do miejscowości Małe Ciche. Organizatorów eventów szczególnie ucieszy fakt, że w ofercie hotelu znajduje się również taras widokowy i altana grillowa, w której można zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną.


Jakie atrakcje dla swoich gości przygotował Hotel Tatry w ramach oferty rekreacyjnej?

W tym hotelu goście z pewnością nie będą się nudzić! Przestronny, 7-hektarowy teren należący do Hotelu Tatry daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Organizowane są m.in. ogniska integracyjne i zajęcia w plenerze (w tym paintball, przejażdżki na skuterach i quadach, przejażdżki dorożkami, nordic walking, jogging i zespołowe gry sportowe). Hotel Tatry sprawdzi się na wyjazd integracyjny o każdej porze roku, także zimą, kiedy goście mogą doskonale bawić się na stoku narciarskim lub trasie biegowej, które znajdują się tuż obok hotelu.


Z jakich rozwiązań można skorzystać, organizując w Hotelu Tatry imprezę integracyjną?

Współpracujący z hotelem organizatorzy wyjazdów grupowych doskonale wiedzą, że atrakcje, które znajdują się na terenie obiektu lub w jego bliskiej odległości nie są jedynymi, jakie hotel jest w stanie im zaoferować. Doświadczony i sympatyczny personel z dużą radością pomoże w organizacji wycieczek pieszych i autokarowych z przewodnikiem. Do najczęściej wybieranych destynacji zaliczają się Pieniny (spływ Dunajcem), Słowacja i Morskie Oko.

Co wyróżnia Hotel Tatry na tle innych hoteli? Dlaczego warto zorganizować event akurat w
tym hotelu?

Przede wszystkim otoczenie natury i doskonała lokalizacja u podnóża gór! Rozległa przestrzeń należąca do hotelu daje organizatorom eventów duże pole do popisu i szeroki wachlarz możliwości. Hotel oferuje także nietypowe rozwiązania, których goście nie znajdą w innych miejscach.

A dlaczego warto przyjechać do hotelu aż w Tatry? Osoby, które były tu choćby raz, doskonale znają odpowiedź na to pytanie. To jeden z najwyżej położonych obiektów noclegowych w Polsce. Brak tam wielkomiejskiej wrzawy i ciągłego pośpiechu. Łatwo jest więc rozkoszować się urokami otaczającej - wciąż jeszcze dzikiej - przyrody. W tym miejscu pojęcie slow life nabiera prawdziwego znaczenia. Na brak atrakcji także nie można narzekać. Wystrój hotelu jest kolejnym powodem, dla którego warto przyjechać aż w Tatry. Detale nawiązujące do historii lat 70. i 80. pomogą starszym gościom choć na chwilę przenieść się pamięcią do tamtych czasów, a młodszym gościom pokażą wycinek tamtego okresu.