Nowy dyrektor personalny hoteli Sheraton Warsaw i Westin Warsaw

Nowy dyrektor personalny hoteli Sheraton Warsaw i Westin Warsaw
Tomasz Dejtrowski objął stanowisko szefa działu personalnego dwóch warszawskich hoteli sieci Starwood Hotels & Resorts. Do jego głównych obowiązków będzie należało zarządzanie polityką personalną hoteli, rekrutacja oraz opracowanie koncepcji szkoleń i rozwoju pracowników.

Tomasz Dejtrowski posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał w międzynarodowych firmach. Tomek rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie PricewaterhouseCoopers, w zespole Global Human Resources Solutions, gdzie zajmował stanowisko starszego konsultanta. Następnie pracował w firmie Center Corporation (outsourcing procesów HR), jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, a przez ostatnie 7 lat w firmie Coca-Cola HBC Polska, gdzie pełnił ostatnio stanowisko Dyrektora ds. Polityki Wynagrodzeń i Prawnych, odpowiadając za systemy wspierające motywację i zaangażowanie pracowników oraz systemy wynagrodzeń.

Tomasz Dejtrowski jest z wykształcenia prawnikiem, ukończył wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami pracy w Szkole Głównej Handlowej oraz zarządzania dla rezultatów w Akademii Leona Koźmińskiego.

Prywatnie Tomek jest pasjonatem zwiedzania nowych miejsc, poznawania ludzi i kultur. Interesuje się także jazzem i fotografią. W Europie najbardziej upodobał sobie Włochy, jako miejsce gdzie najchętniej podróżuje i wypoczywa.

INFORMACJA PRASOWA