Nowy Dyrektor Generalny Hotelu Sheraton w Sopocie

Nowy Dyrektor Generalny Hotelu Sheraton w Sopocie
Z dniem 1 marca stanowisko Dyrektora Generalnego Hotelu Sheraton w Sopocie objął Emanuele Dalnodar. Nowy Dyrektor, do którego obowiązków należeć będzie zarządzanie obiektem oraz koordynacja wszystkich działań, może pochwalić się trzydziestoletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej zdobytym w Niemczech, Anglii i Polsce.

Współpracę z siecią Starwood rozpoczął w Monachium w 1992 rok, a po upływie pięciu lat objął stanowisko Dyrektora F&B Hotelu Sheraton w Warszawie, gdzie do 2008 roku na stanowisku Rezydent Managera zajmował się kwestiami operacyjnymi hotelu. W latach 2003-2006 jako Executive Assitant Manager odpowiedzialny był za otwarcie warszawskiego Hotelu Westin, a w latach 2008-2015 prowadził własną firmę konsultingową.

Emanuele Dalnodar zastąpił na stanowisku Dyrektora Ivę Trifonov, która po dwudziestoleniej pracy w hotelach Starwood w Polsce, w tym siedmiu latach w hotelu Sheraton w Sopocie, obejmie od marca br. stanowisko Dyrektora Generalnego Sheraton Amman Al Nabil Hotel oraz Dyrektora Regionalnego hoteli Starwood w Jordanii.

Nowy Dyrektor Generalny biegle posługuje się językiem włoskim, angielskim, niemieckim i polskim. Pasjonuje się gotowaniem, jest koneserem win, a w wolnych chwilach lubi spędzać czas w górach - najlepiej w otoczeniu psów, których jest wielkim miłośnikiem.

INFORMACJA PRASOWA