Nowoczesne spa w Radisson Blu Hotel Kraków

Nowoczesne spa w Radisson Blu Hotel Kraków

W lipcu tego roku w Radisson Blu Hotel Kraków otwarte zostało prfesjonalne ArtNail SPA. Klienci mogą teraz skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, a także z bogatej oferty masaży.

Szeroka oferta zabiegów w ArtNail SPA sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne są zbiegi zarówno na twarz i dłonie, jak i na całe ciało. Ponadto spa oferuje profesjonalny manicure i pedicure.

ArtNail SPA to również idealne miejsce na relaks i wyciszenie. Dla gości spragnionych odprężenia stworzona została specjalna oferta masaży m. in. gorącymi kamieniami, relaksujący, odprężający czy orientalny.

- Proponujemy klientom także nasz autorski masaż, który obejmuje wiele punktów refleksologicznych, pozwala uwolnić się od stresu i jest niezwykle przyjemny. Masaż ten jako jedyny obejmuje całe ciało, w tym również twarz, i wykonywany jest za pomocą specjalistycznego kremu oraz delikatnych woni olejków – mówi Elżbieta Werens, terapeutka ArtNail SPA.

Warto wiedzieć, że w nowo otwartym NailArt SPA pracuje świetnie wykwalifikowany personel. Osoby tu zatrudnione posiadają nie tylko stosowne wykształcenie, ale także biorą udział w najbardziej prestiżowych szkoleniach branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej, stąd są wciąż na bieżąco ze światowymi trendami w dziedzinie spa i wellness.

W spa Radisson Blu Hotel Kraków podchodzi się z największą dbałością do klienta. W salonie stosowane są najlepsze jakościowo produkty włoskiej firmy Bioline, które zostały stworzone z myślą o każdym typie skóry. Nawet osoby z najbardziej wrażliwą cerą będą zadowolone z działania zabiegów przy użyciu kosmetyków firmy Bioline.

Atrakcyjną ofertą dla gości jest możliwość zakupu kosmetyków, by móc stosować je w domu. Dodatkowo hotel przygotował specjalne pakiety promocyjne, które umożliwią gościom bezpłatne korzystanie z sauny lub klubu fitness oraz masaż, manicure lub pedicure w specjalnej promocyjnej cenie.

INFORMACJA PRASOWA