Nowoczesne przestrzenie konferencyjne w ADN Centrum Konferencyjne.

Nowoczesne przestrzenie konferencyjne w ADN Centrum Konferencyjne.

Wygodne położenie, rozbudowana infrastruktura, komfortowa przestrzeń biznesowa oraz niezawodne wyposażenie audiowizualne — tak opisalibyśmy idealny obiekt konferencyjny. Wybierając takie miejsce, stawiamy na najwyższą jakość usług, dzięki czemu zyskać możemy oszczędność czasu, a jednocześnie zagwarantować powodzenie całego przedsięwzięcia. Gdzie jednak znaleźć takie miejsce? Przenieśmy się do Warszawy — która zajmuje miejsce centrum biznesowego całego kraju. Tam czeka na organizatorów wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych, jednak na ich tle wyróżnia się jedna perełka — ADN Centrum Konferencyjne. 

Obiekt ten znajduje się w samym centrum Warszawy przy alei Jana Pawła II w eleganckim centrum Browary Warszawskie. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację z całym miastem. Tylko 100 metrów od ADN Centrum Konferencyjnego znaleźć można cenione i luksusowe hotele, a pobliskie metro i wiele przystanków komunikacji miejskiej pozwala na bezproblemowe dotarcie do najważniejszych punktów miasta. 

ADN Centrum Konferencyjne dysponuje 25 nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Każda z nich jest klimatyzowana, co dba o komfort Gości w każdej porze roku, oraz wyposażona w najwyższej jakości sprzęt eventowy, taki jak projektory multimedialne, tablice, ekrany, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, dostęp do Internetu, a także ekrany informacyjne przed salami. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w taki sposób, aby zaspokoić wymagania zarówno prowadzącego, jak i słuchaczy. Poza tym ADN zapewnia usługi dodatkowe, między innymi druk i oprawę materiałów szkoleniowych czy wynajem laptopów. 

Wnętrza są jasne, dzięki dużym oknom, dającym wspaniały dostęp do naturalnego światła, które z łatwością w razie potrzeby można zasłonić dzięki profesjonalnym roletom zaciemniającym. To idealne rozwiązanie podczas prezentacji, czy oglądania filmów. Co więcej, zapewnione są wygodne meble, które zapewnią najwyższej jakości komfort — krzesła, fotele i stoły oprócz stylowego designu, świetnie spełniają swoje funkcje. W takich nienagannych warunkach, uczestnicy spotkań mogą skupić się na swojej pracy, zapominając o niewygodzie czy problemach technicznych. Pomieszczenia w ADN Centrum Konferencyjnym urządzone są prosto, ale bardzo nowocześnie i stylowo. Przestrzenie zachowane są w podobnej kolorystyce – stonowane barwy z dodatkiem pomarańczowych akcentów, co dodaje profesjonalizmu. W salach jest czysto, jasno i przejrzyście, ale też przytulnie, dzięki doniczkom z roślinami.

Ponad 1300 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, daje gwarancję organizacji wyjątkowego wydarzenia. Największa z sal o powierzchni blisko 500 metrów kwadratowych jest w stanie z łatwością ugościć nawet 550 uczestników w ustawieniu teatralnym. Dzięki dużemu zróżnicowaniu w ADN wyprawić można zarówno duże i spektakularne wydarzenie, jak i skromne spotkanie szkoleniowe. Szeroka gama sal szkoleniowych pozwoli dopasować je do każdego rodzaju eventu pod kątem tematycznym i wielkościowym. 

Dodatkowo w ADN Centrum Konferencyjnym nie zabraknie pysznego urozmaicenia przerw. W budynku znajdują się dwa foyer - 350-metrowe i 150-metrowe, w których z powodzeniem zorganizować można wyśmienity catering lub przerwę kawową. Każde spotkanie, konferencję czy event można urozmaicić o posiłek, wcześniej planując go z wyspecjalizowanymi profesjonalistami. Jeżeli o profesjonalistach mowa — w ADN pracują najlepsi ludzie z branży, dlatego są oni chętni, by pomóc każdemu organizatorowi w zorganizowaniu najlepszego wydarzenia. 

ADN Centrum Konferencyjne to miejsce, które zaskoczy świetną infrastrukturą i doświadczeniem. Więcej o tym obiekcie przeczytać można w wizytówce na naszej stronie internetowej.