Nowoczesne centrum konferencyjne w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Nowoczesne centrum konferencyjne w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Hotel Sofitel Warsaw Victoria zakończył właśnie gruntowny remont swoich sal konferencyjnych, a także sali balowej. Odnowione pomieszczenia cieszą teraz elegancką aranżacją wnętrza oraz nowoczesnym wyposażeniem technologicznym. Dodatkowym ułatwieniem dla gości jest nowa usługa InspiredMeetings, dzięki której można skorzystać z pomocy profesjonalnych planistów, organizując różnego rodzaju wydarzenia, czy to biznesowe, czy towarzyskie w Hotelu Sofitel Victoria.

W 2013 roku Hotel Sofitel Victoria przeszedł gruntowny remont, od pokoi przez recepcję po restauracje. Odnowa sal konferencyjnych była więc kolejnym, naturalnym krokiem na drodze do unowocześnienia obiektu. W okresie lipiec-sierpień br. trwały prace remontowe, przygotowujące sale konferencyjne na nadchodzący jesienny sezon szkoleniowy.

Wraz z początkiem jesieni hotel ma zaszczyt zaprosić gości do nowych, odrestaurowanych sal konferencyjnych. Dysponują one nowoczesnym sprzętem multimedialnym i audiowizualnym, a także dostępem do internetu. Prócz funkcjonalnych udogodnień technicznych odnowione sale to również komfortowe i eleganckie przestrzenie, pobudzające swoim wystrojem do kreatywnej pracy.

Ciekawą nowością, wprowadzoną przez hotel jest usługa InspiredMeetings, która umożliwia skorzystanie z pomocy profesjonalnych planistów w organizacji wszelkiego typu spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, a także bankietów czy imprez firmowych. Dodatkowo, oferta zapewnia dopasowaną do charakteru każdego wydarzenia aranżację konferencyjnych wnętrz, przygotowanie pokoi, niezbędny do przeprowadzenia prezentacji sprzęt multimedialny oraz catering dostosowany do życzeń gości.

Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań oraz profesjonalny personel stanowią gwarancję powodzenia każdej konferencji zorganizowanej w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

INFORMACJA PRASOWA