Nowa sala konferencyjno-bankietowa w Pałacu i Folwarku Galiny

Nowa sala konferencyjno-bankietowa w Pałacu i Folwarku Galiny

W sierpniu br. w Pałacu i Folwarku Galiny została otwarta nowoczesna, a zarazem klimatyczna sala konferencyjno-bankietowa, nazwana Salą Ogrodową. Dołączyła ona do profesjonalnego kompleksu konferencyjno-biznesowego Pałacu i Folwarku Galiny.

Nowa sala konferencyjna hotelu to połączenie nowoczesności z historyczną atmosferą całego obiektu. Pomieszczenie zajmuje powierzchnię 310 mkw. i wyposażone jest w system ścian przesuwnych, co umożliwia podzielenie go na dwie mniejsze sale. Dodatkowo Sala Ogrodowa dysponuje 80-metrowym holem, idealnym na organizację cateringu i przerw kawowych oraz zadaszonym tarasem o powierzchni 200 mkw, który zapewni uczestnikom każdego wydarzenia odrobinę wytchnienia i odpoczynku.

Nowa Sala Ogrodowa wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, są to między innymi profesjonalny projektor i ekran, nowoczesny system oświetleniowy oraz nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe, klimatyzacja oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowym atutem nowo wybudowanego obiektu jest zastosowanie w nim unikatowego, energooszczędnego systemu wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. Dzięki nowoczesnej technologii budynek produkuje trzy razy mniej dwutlenku węgla niż inne, tego typu obiekty.

Zwieńczeniem oferty konferencyjnej Pałacu i Folwarku Galiny jest wykwintna restauracja serwująca regionalne specjały, przyrządzone z najwyższej jakości produktów. Ponadto, usytuowanie obiektu w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody o powierzchni 300 ha gwarantuje możliwość realizacji wszelkiego typu plenerowych, firmowych imprez integracyjnych oraz zajęć teambuldingowych.

Na zakończenie warto wspomnieć, że hotel w 2012 roku otrzymał wyróżnienie jako Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur w kategorii usługa turystyczna, a w tym roku został nominowany w tym samym konkursie w kategorii usługa gastronomiczna, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość tego miejsca i wysoką jakość oferowanych tutaj usług.

INFORMACJA PRASOWA