Nowa odsłona hotelu Novotel Poznań Centrum

Nowa odsłona hotelu Novotel Poznań Centrum

Hotel Novotel Poznań Centrum to jeden z najbardziej wystawnych i reprezentacyjnych obiektów hotelowych w stolicy Wielkopolski. Hotel, wychodząc na przeciw oczekiwaniom gości oraz wyzwaniom branży hotelarskiej, wciąż zmienia się na lepsze, by oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Właśnie została zakończona w hotelu gruntowna renowacja, dzięki której goście mogą podziwiać nowoczesne aranżacje hotelowych przestrzeni.

Metamorfoza hotelu Novotel Poznań Centrum trwała od 2012 roku i została podzielona na kilka etapów. W pierwszej kolejności odświeżona została recepcja oraz lobby. Następnie nowy image zyskały pokoje, centrum fitness, restauracja, korytarze oraz kącik dla dzieci. Powstał również nowy podjazd dla pojazdów oraz droga biegnąca wzdłuż hotelu, łącząca ulice Kościuszki i Królowej Jadwigi.

Restauracja hotelu Novotel Poznań Centrum została odnowiona nie tylko pod kątem wystroju i aranżacji, ale także odświeżeniu uległo całe menu. W lokalu wprowadzano innowacyjny gastronomiczny koncept NOVO2, w ramach którego wnętrze restauracji zyskało przytulny i jednocześnie nowoczesny design, natomiast serwowane potrawy zostały oparte o proste i świeże składniki z uwzględnieniem ich właściwości prozdrowotnych.

Metamorfozę przeszły również pokoje i korytarze hotelowe. Pojawiły się nowe wykładziny oraz dodatki, które nadały wnętrzom świeżości. Ponadto, w pokojach pojawiły się inspirujące cytaty na ścianach, które pomogą gościom pozytywnie zacząć każdy dzień. Do dyspozycji klientów jest również odrestaurowane centrum fitness, które zyskało energetyczny, pomarańczowy wystrój, co z pewnością zmobilizuje do treningu nawet tych najbardziej opornych gości.

Hotel Novotel Poznań Centrum jest również przyjazny rodzinom z dziećmi. W ramach programu Family & Novotel, dzieci do 16. roku życia, nocujące w pokoju z rodzicami mają pobyt i śniadanie za darmo. Natomiast przy rezerwacji osobnego pokoju dla dzieci, rodzice otrzymają 50% zniżki na drugi pokój. Dla najmłodszych przygotowano również specjalne kąciki zabaw, w których czeka na nie moc atrakcji.

Warto także dodać że Novotel Poznań Centrum mieści się w samym sercu miasta, skąd blisko jest do najważniejszych atrakcji turystycznych, a także do dworca PKS i PKP. W ofercie znajduje się aż 480 komfortowych i stylowo urządzonych pokoi, a także profesjonalne zaplecze konferencyjne, którego sale mogą pomieścić nawet do 900 osób.

INFORMACJA PRASOWA