Nominacja dla łódzkiego hotelu Double Tree by Hilton w konkursie Best Hotel Award 2014

Nominacja dla łódzkiego hotelu Double Tree by Hilton w konkursie Best Hotel Award 2014

Już po raz czwarty odbędzie się prestiżowy konkurs Best Hotel Award 2014 organizowany przez firmę Global Hotels & Travels. Double Tree by Hilton Łódź otrzymał w nim nominację aż w czterech kategoriach.

Łódzki Double Tree by Hilton otrzymał nominację w kategorii Najlepszy Obiekt Hotelowy w Łodzi. Ponadto będzie rywalizował z hotelami z całej Polski w kategoriach Premiera Roku, Architektura i Design oraz Konferencje.

- Przyznane nominacje w konkursie Best Hotel Award 2014 są dla nas istotnym wyróżnieniem, tym bardziej, że głosy w poszczególnych kategoriach oddają osobiście goście hotelu. Szczególnie cieszy nas obecność w kategorii „Premiera Roku” w kontekście pierwszego roku działalności naszego hotelu- komentuje Sławomir Nowak, dyrektor DoubleTree by Hilton.

Konkurs składa się łącznie z 44 różnych kategorii, w których hotele oceniane są zarówno w ramach regionu, jak i na tle całego kraju. Do głosowania zachęcani są przede wszystkim hotelowi goście oraz osoby zaangażowane w szeroko pojętą współpracę z wytypowanymi obiektami.

Głosować można do 30 listopada br, na oficjalnej stronie konkursu. Wyniki poznamy 5 grudnia.

INFORMACJA PRASOWA