Nieoczekiwany finał Rage Race

Nieoczekiwany finał Rage Race
Rage-Race jest pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem typu Gran Turismo. Łączy w sobie turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia, performance, niebanalną zabawę oraz ducha przygody i filantropię. Uczestnicy imprezy mają za zadanie przebycie określonej trasy, zaliczając nietypowe zadania podczas chceckpointów. Każda z załóg przemierza trasę według obranego przez siebie scenariusza i wybrany przez siebie sposób, a zwycięża załoga która zdobędzie najwięcej punktów.

W Rage-Race udział biorą samochody ekskluzywne, nieszablonowe i niespotykane codziennie na ulicach. Dotychczas w stawce ponad dwustu załóg królowały takie marki jak: Ferrari, Bentley, Lamborghini, Aston Martin czy Porsche.

W roku 2011 na 3 dni przed rozpoczęciem tj 4 lipca 2011 impreza została przesunięta z powodu problemów w porozumieniu Zarządu i Rady Nadzorczej. Nie zniechęciło to jednak uczestników, którzy w błyskawicznym tempie doszli do porozumienia i zorganizowali alternatywne wydarzenie na niebagatelną skalę. Wszystkm zaangażowanym gratulujemy… i zazdrościmy wyczynu!