Najlepsze hotele roku 2015 według HRS.pl

Najlepsze hotele roku 2015 według HRS.pl

W dniu 29 maja br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Hotel Roku 2015, organizowanym przez portal rezerwacyjny HRS.pl. Zwycięzcą została Rezydencja Luxury Hotel**** w Piekarach Śląskich i to ona otrzymała zaszczytny tytuł Hotelu Roku 2015. Wyróżniono również najlepiej rozwijające się Travel Management Companies w Polsce.

Tegoroczna edycja plebiscytu Hotel Roku to już 4 jego odsłona, która w tym razem odbyła się przy współpracy portalu HRS.pl z Wirtualną Polska oraz magazynem Forbes. Nominowanych zostało aż 108 hoteli, spośród których goście wybierali zwycięzcę, oddając swój głos na stronie www.hotelroku.com.

Nowością tegorocznej edycji konkursu były dwie nowe kategorie: Business Tariff, w której wybierano najatrakcyjniejsze promocje przeznaczone dla gości firmowych oraz HRS Deals, w której wyróżniono hotel, oferujący noclegi w w promocji HRS Deals. Zwycięzcą w pierwszej kategorii jako hotel niezależny został Hotel Arkas w Prószkowie, a spośród obiektów sieciowych Hotel Focus w Łodzi. Z kolei w kategorii HRS Deals zwyciężył Hanza Pałac Rulewo.

- Rozdanie nagród w plebiscycie Hotel Roku stało się okazją do spotkania zarówno właścicieli hoteli niezależnych, dyrektorów i prezesów sieci hotelowych jak i ich klientów – travel managerów reprezentujących wielkie korporacje, prezesów największych TMC’s oraz reprezentantów systemów GDS – komentuje Artur Lisowski, Dyrektor Marketingu HRS Polska i pomysłodawca plebiscytu.

Na nominowane hotele można było głosować 26 stycznia do 15 maja 2015 roku. Na podstawie oddanych przez internautów głosów wyróżniono i nagrodzono obiekty hotelowe w 9 niezależnych kategoriach: biznes, najlepszy serwis, ekonomiczny, luksusowy i design, MICE, HRS Deals, Pałace i Zamki, Premiera, Business Tariff. Z kolei zwycięstwo w głównej kategorii Hotel Roku 2015 przypadło obiektowi, który ogółem zdobył najwięcej głosów.

Szczegóły na temat gali oraz zwycięzców poszczególnych kategorii można poznać na stronie plebiscytu: www.hotelroku.com.

INFORMACJA PRASOWA