Miejsce konferencyjne w Krakowie - Hotel Kossak

Miejsce konferencyjne w Krakowie - Hotel Kossak

Nowoczesne pokoje, designerskie wnętrza i wyjątkowa atmosfera - to wszystko znaleźć można w Hotelu Kossak. Zlokalizowany w samym centrum Krakowa obiekt konferencyjny to idealna propozycja zarówno dla turystów jak i gości biznesowych. Bogata oferta szkoleniowa, komfortowe pokoje i dodatkowe usługi zapewnią udany wyjazd i niezapomniane wrażenia.

Hotel Kossak to nowoczesny obiekt zlokalizowany w sercu stolicy małopolski. Tym co wyróżnia go spośród grona innych hoteli to łączenie tradycji z nowoczesnością i nietypowe wnętrza. Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi, a także Foyer oraz Oranżerią z tarasem widokowym. Pomieszczenia konferencyjne A, B i C dzięki funkcji przesuwanych ścian pozwalają na dostosowywanie wielkości sal do liczby gości. Sale mieszczą od 20 do 170 osób, co umożliwia organizację szkoleń, warsztatów, sympozjów, bankietów czy innych imprez okolicznościowych.

Hotel Kossak to także komfortowe miejsca noclegowe umożliwiające udany wypoczynek. Goście mogą wybierać spośród pokoi typu Single, Double & Twin, Superior oraz Suite. Charakteryzują się one nowoczesnym wystrojem i bogatym wyposażeniem. Wszystkie zaopatrzone zostały m.in. w telewizory LCD, radio, telefon, mini-bar, sejf czy kącik wypoczynkowy.

Spędzając czas w Hotelu Kossak warto zwrócić także uwagę na ofertę usług dodatkowych stanowiących idealne dopełnienie konferencji i spotkań branżowych. Po zakończonej konferencji goście mogą bowiem wziąć udział w bankiecie czy wieczorze inauguracyjnym. Urozmaiceniem będzie także wyśmienity catering w formie bufetu, zestawów lunchowych czy zakąsek o co dba hotelowa restauracja "Percheron". Oferta konferencyjna, pokoje i dodatkowe atrakcje z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich gościach i zachęcą do ponownych wizyt.

INFORMACJA PRASOWA