Marka Curio - A Collection by Hilton podbija Europę

Marka Curio - A Collection by Hilton podbija Europę

W Hamburgu został otwarty pierwszy w Europie hotel sieci Curio - A Collection by Hilton. Mowa o stylowym i eleganckim Reichshof Hamburg, położonym w samym sercu miasta. Jest to miejsce przeznaczone dla gości, którzy cenią sobie piękne wnętrza, indywidualną obsługę oraz wyjątkową atmosferę.

- Do marki Curio – A Collection by Hilton dobieramy obiekty wyróżniające się renomą i stylem. Reichshof Hamburg to wyjątkowy obiekt o niezwykłym charakterze, idealnie wpisujący się w nasze oczekiwania. Goście są zachwyceni odrestaurowanym hotelem, który łączy dawne piękno z nowoczesnością i energią Hamburga, równocześnie zapewniając poczucie bezpieczeństwa oraz korzyści oferowane przez sieć Hilton Worldwide, w tym program lojalnościowy HHonors - skomentowała Dianna Vaughan, dyrektor globalny marki Curio – A Collection by Hilton.

- W Europie jest wiele wyjątkowych, luksusowych hoteli niezależnych przeznaczonych dla gości, którzy poszukują wrażeń. Reichshof Hamburg, najnowszy hotel marki Curio - A Collection by Hilton, łączy w sobie niepowtarzalny klimat Hamburga z korzyściami oferowanymi przez Hilton Worldwide - stwierdził Simon Vincent, dyrektor Hilton Worldwide na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Hotel Reichshof Hamburg zlokalizowany jest w samym centrum miasta na przeciwko zabytkowego dworca. Obiekt świetnie łączy w sobie historyczną architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami. W ofercie tego wyjątkowego miejsca 278 stylowych pokoi i luksusowych apartamentów, a także profesjonalna siłownia oraz centrum SPA.

- Podczas gruntownej renowacji przeprowadzonej przez najlepszych rzemieślników, dwudziestowieczny urok hotelu Reichshof Hamburg widoczny jest w każdym szczególe. Nowoczesne technologie i udogodnienia harmonijnie połączono z wystrojem w stylu retro. W rezultacie goście mogą cieszyć się zarówno historycznym charakterem hotelu, jak i komfortem na miarę XXI wieku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów przywrócenia budynku do jego świetności z okresu lat dwudziestych i to w ramach sieci Curio – A Collection by Hilton. Mamy nadzieję, że zalety hotelu docenią wszyscy nasi goście - stwierdził Folke Sievers, dyrektor generalny hotelu Reichshof Hamburg.

Dużą atrakcją Reichshof Hamburg jest elegancka, wykwintna restauracja, stworzona przez profesjonalnego szefa kuchni, Franka Bertrama. Przeniósł on na teren obiektu swoją własną restaurację Slowman, charakteryzującą się wyjątkowymi smakami, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. W każdą sobotę będzie również organizowane jam sessions - tradycja dawnej restauracji Slowman. z kolei w hotelowym Barze 1910 czekają na gości wykwintne trunki z najlepszą whisky na czele.

Hotel Reichshof Hamburg, podobnie jak wszystkie obiekty sieci Hilton Worldwide, jest objęty programem lojalnościowym Hilotn HHonors, z którego korzysta już ponad 45 milionów użytkowników z całego świata.

INFORMACJA PRASOWA