Leonardo Boutique Kraków City Center w nowej odsłonie

Leonardo Boutique Kraków City Center w nowej odsłonie

Miasto Kraków, ze swoją bogatą historią, kulturą i piękną architekturą, przyciąga co roku miliony turystów. Aby sprostać potrzebom tych odwiedzających, branża hotelowa w mieście ciągle ewoluuje, oferując usługi i udogodnienia na światowym poziomie. Jednym z takich hoteli, który niedawno przeszedł transformację, jest Leonardo Boutique Kraków City Center.

Otwarty jesienią zeszłego roku, czterogwiazdkowy hotel przeszedł znaczną renowację, nadając mu nowoczesny, ale przytulny wygląd. Wnętrza hotelu zostały całkowicie przeprojektowane, w tym bar, restauracja i przestrzenie wspólne. Mężczyzną odpowiedzialnym za nową koncepcję estetyczną jest Andreas Neudahm, projektant wnętrz specjalizujący się w projektach hotelowych.

Nowy wygląd otrzymały wszystkie pokoje, których w hotelu jest 59. Wyposażono je w meble o jasnych, pastelowych barwach, dzięki czemu pomieszczenia zyskały na przestronności. – Meble wypoczynkowe w większości tapicerowane aksamitem, tworzą ciepłe wrażenie przestrzeni. Zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie dla tego krakowskiego hotelu tak, aby optymalnie podkreślić jego domowy klimat – mówi odpowiedzialny za renowację architekt Andreas Neudahm. Przy wyborze materiałów skupiono się na ich wyjątkowości i walorach estetycznych. Zastosowano tekstylia, które tworzą przytulny klimat, są produkowane w wysokim standardzie, oferują przyjemne odczucia, a jednocześnie są wytrzymałe – dodaje Neudahm.

Nowy design hotelu jest elegancki i komfortowy, tworząc przyjazną atmosferę dla gości. Hol został udekorowany w ciepłych kolorach, tworząc przytulne i zachęcające środowisko. Restauracja i bar hotelu zostały odnowione, z naciskiem na stworzenie wyrafinowanego i atmosferycznego doświadczenia kulinarne.

Leonardo Boutique Kraków City Center został zmieniony z dbałością o każdy detal. Naszym zamiarem było stworzenie atmosfery wyjątkowości i komfortu wypoczynku. Codziennie cały zespół dokłada tu wszelkich starań, by goście mogli poczuć się u nas swobodnie, ale i wyjątkowo – mówi Marcin Reis, Operations Manager w Leonardo Boutique Kraków City Center.

Renowacja hotelu nie jest jeszcze zakończona, a wkrótce patio, pokój chillout, sala konferencyjna i strefa fitness również zostaną przeprojektowane. Lokalizacja hotelu w samym sercu krakowskiego Starego Miasta i bliskość Wisły oraz popularnych obszarów rekreacyjnych, takich jak Planty i Błonia, czynią go idealnym miejscem do pobytu dla turystów.

Jednak hotel nie jest przeznaczony tylko dla podróżujących w celach turystycznych. Udogodnienia dla biznesu, w tym sala konferencyjna i lokalizacja w pobliżu Centrum Kongresowego ICE, czynią go doskonałą opcją dla podróżujących służbowo. Centralna lokalizacja hotelu zapewnia również łatwy dostęp do głównych parków biznesowych i lotniska Balice.

Przekształcenie Leonardo Boutique Kraków City Center dało mu unikalną tożsamość, tworząc idealne połączenie elegancji i komfortu. 

INFORMACJA PRASOWA