Krok w stronę przyszłości konferencji - Młyńska 12

Krok w stronę przyszłości konferencji - Młyńska 12
Młyńska 12 jest obiektem łączącym w sobie tradycyjny styl architektoniczny z nowoczesnym designem i modernizacją wnętrz. Prezentuje on krok w stronę przyszłości budownictwa stając się miejscem prestiżowym na mapie Poznania. Oferuje on usługi konferencyjne oraz cateringowe a do tego umożliwia wynajem profesjonalnych powierzchni biurowych.

Wizytówką obiektu jest zaplecze konferencyjne, oferujące sale szkoleniowe w metrażu od 15 do 137 mkw. Pomieszczeń jest 12 a największe przyjmie do 120 Gości. W skład bogatego wyposażenia wchodzą takie urządzenia, jak rzutnik, ekran, wskaźnik multimedialny, mikrofony, inteligentne panele do sterowania światłem, dźwiękiem i zestawami projekcyjnymi. Dodatkowym atutem jest również klimatyzacja wszystkich sal. Pełna dowolność aranżacji tych pomieszczeń pozwoli na dopasowanie wnętrza do potrzeb organizatorów.

Oferta gastronomiczna, jaką oferuje Młyńska 12 to również najwyższa jakość. Przerwy kawowe, lunche oraz zestawy obiadowe i kolacyjne - wszystkie przygotowywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Jest to również świetnym dodatkiem do oferty bankietów, które przygotowuje Młyńska 12. Możliwa jest organizacja wesel, rautów oraz innych uroczystość, które urządzić można w eleganckich salach.

Do dużych atutów obiektu należy jego świetna lokalizacja. Znajdujący się przy zbiegu ulic Nowowiejskiego i Młyńskiej położony jest w centrum Poznania, w przystępnej odległości od tras komunikacyjnych. Zachęca to do aktywnych zwiedzania zabytków, wśród których można wymienić Stary Rynek, Teatr Wielki, Centrum Kultury Zamek czy Bibliotekę Raczyńskich, a także znakomicie ułatwia dojazd.

Wśród szeregu usług dodatkowych znajdują się także strefa wellness z siłownią i saunami, podziemny parking dla Gości, restaurację w obrębie dziedzińca czy kawiarnię położoną na najwyższej kondygnacji budynku. Rozciąga się stamtąd widok na panoramę Poznania.