Kongres 590 odbędzie się w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel już w maju!

Kongres 590 odbędzie się w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel już w maju!

Szykuje się kolejna edycja Kongresu 590. Piąta już edycja wydarzenia rozpocznie się 5 maja i potrwa 2 dni. Miejscem kongresu będzie hotel Renaissance Warsaw Airport Hotel, czyli 5-gwiazdkowy obiekt należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Całe wydarzenie przeprowadzone zostanie w formule hybrydowej. 

– Jesteśmy zaszczyceni, że hotel Renaissance został wybrany do organizacji prestiżowego Kongresu 590. W tym trudnym czasie, w jakim znalazła się cała branża hotelarska, bycie gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych to z jednej strony duże wyzwanie organizacyjne, a z drugiej nadzieja na powrót do normalności –  podkreśla Adriana Biernatowicz-Jadczak, Dyrektor Generalna w Renaissance Warsaw Airport Hotel. –  Nasz pięciogwiazdkowy obiekt z nowoczesnym piętrem konferencyjnym z dziewięcioma w pełni wyposażonymi salami oraz multimedialnymi rozwiązaniami idealnie dostosował się do formuły on-line tego spotkania. Jesteśmy przygotowani, aby zapewnić wszystkie standardy bezpieczeństwa zarówno dla gości, jak i pracowników, zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.

Piąta edycja Kongresu 590 miała odbyć się kilka miesięcy temu, w październiku, ale ze względów pandemicznych i restrykcji wiążących się z aktualną sytuacją na świecie, została przeniesiona o ponad pół roku. 

Czego możemy spodziewać się na Kongresie 590?

Trzech scen, ciekawych paneli dyskusyjnych z udziałem polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Panele te będą odbywać się na wszystkich trzech scenach jednocześnie. Warszawski hotel Renaissance udostępni swoje najnowocześniejsze sale konferencyjne, które są wyposażone w multimedialne rozwiązania najnowszej generacji. W trosce o bezpieczeństwo osób biorących udział w stacjonarnej części wydarzenia, w hotelu wynajęte zostanie na wyłączność całe piętro konferencyjne, a także przestronne foyer z tarasem.

Co roku Kongres 590 gromadzi przedstawicieli polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz gości zagranicznych. To coroczne wydarzenie gospodarcze, którego głównymi celami są:

  • uwolnienie potencjału polskiej gospodarki, 
  • stworzenie przestrzeni do kooperacji 
  • promocja polskich produktów i usług.


W imieniu organizatora kongresu serdecznie zapraszamy!

INFORMACJA PRASOWA