Konferencja w urokliwym Przemęckim Parku Krajobrazowym, czyli Vitalia Hotel & Resort,

Konferencja w urokliwym Przemęckim Parku Krajobrazowym, czyli Vitalia Hotel & Resort,

Przemęcki Park Krajobrazowy to piękny teren, który leży na zachód od Kościana i Leszna, przy granicy z województwem lubuskim. W jego obszarze znajdują się jedne z najpiękniejszych jezior w Wielkopolsce. To właśnie tutaj znaleźć można komfortowy i elegancki obiekt konferencyjny Vitalia Hotel & Resort***. Miejsce to wyróżnia się harmonią spokojem i niebywałym odprężającym klimatem. Tutaj można odpocząć po godzinach pracy w towarzystwie żywej, wspaniałej natury.

Vitalia Hotel & Resort składa się z komfortowych pokoi w budynku hotelowym, domków nad jeziorem oraz centrum biznesowo-konferencyjnego, w którym z powodzeniem zorganizować można konferencje i spotkania. To miejsce, które pozwoli zachować balans między owocną pracą a potrzebnym wypoczynkiem.

Centrum Konferencyjne Vitalia

Zaplecze biznesowe kompleksu Vitalia jest tak samo imponujące, jak jego otoczenie. Centrum Konferencyjne składa się z 200 metrów kwadratowych powierzchni, która dzięki mobilnym ścianom może składać się z aż 4 klimatyzowanych i przestronnych sal, z których największa o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Najmniejsza z sal może ugościć 60 osób, a największa - 140.

Przestrzenie są obsługiwane przez najlepszą, profesjonalną i doświadczoną załogę, która pomoże w organizacji i odpowie na każde pytanie. Oprócz funkcjonalnych pomieszczeń i obsługi Vitalia zapewnia nowoczesne wyposażenie techniczne, takie jak ekrany, projektory oraz dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego.

Co więcej, kompleks klientom biznesowym oferuje szeroką gamę atrakcji takich jak programy tematyczne oraz z zakresu „team building” i budowania relacji, uczestnictwo w zajęciach sportowych i imprezach z muzyką, degustację alkoholi i pokazy tańca, jak również ciekawe, angażujące uczestników gry i szkolenia integracyjne.

Oprócz przestrzeni konferencyjnej w Hotelu znajduje się też miejsce bankietowe. To świetne miejsce do zorganizowania wesela, komunii, czy innych imprez okolicznościowych. Stylowe wnętrza, elegancka aranżacja zapewniają wyjątkową atmosferę podczas realizowanych wydarzeń.

Nocleg w pięknym miejscu

Vitalia Hotel & Resort*** oddaje swoim Gościom komfortowe pokoje hotelowe w trzygwiazdkowym standardzie, które zaaranżowane są w nowoczesnym, jasnym i przytulnym stylu. 119 miejsc noclegowych jest świetnie wyposażone i posiadają osobne łazienki, klimatyzację, telewizję, dostęp do internetu, czajnik oraz telefon.

Oprócz gustownych pokoi hotelowych dostępne są całoroczne bungalowy, które świetnie wpasowują się w panujący klimat parku krajobrazowego. To idealne miejsce, by zbliżyć się do otaczającej natury, dzięki dużym i klimatycznym tarasom.

Zdrowa kuchnia w Vitalia Hotel & Resort

W tak świetnym kompleksie nie może zabraknąć pysznej restauracji! Kuchnia restauracji Vitalia to wspaniała podróż przez niepowtarzalne smaki zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością i zdrowym żywieniem. Kucharze przywiązują dużą uwagę do tego, by potrawy były pożywne, zdrowe, a przede wszystkim smaczne. Największym jednak atutem tego obiektu jest urokliwe położenie nad pięknym jeziorem. Kolacja przy zachodzącym za taflą wody słońcem to wymarzony scenariusz!

Więcej o tym pięknym, klimatycznym i bogatym obiekcie przeczytacie w wizytówce na naszej stronie internetowej.