Konferencja w samym sercu Gdańska: Elegancja i wysoka jakość w Hotel Królewski!

Konferencja w samym sercu Gdańska: Elegancja i wysoka jakość w Hotel Królewski!

Gdańsk może pochwalić się bogatą ofertą obiektów konferencyjno-wypoczynkowych. To właśnie tutaj odkryć można najlepsze hotele i resorty, które zachwycają niepowtarzalną architekturą i nowoczesnym wyposażeniem. Obiektem, który zasługuje na szczególną uwagę jest zdecydowanie Hotel Królewski. 

Hotel Królewski to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany w samym sercu Gdańska - nad rzeką Motławą, na Wyspie Ołowianka. Królewski Spichlerz oferuje swoim gościom świetnie wyposażone sale konferencyjne i bankietowe, pokoje z pięknymi widokami oraz wyśmienite posiłki — idealna mieszanka, która pozwala od wielu lat organizować najlepsze eventy w Gdańsku. Zostańcie z nami, by przekonać się co dokładnie kryje w sobie Hotel Królewski!

Sala Konferencyjna Gdańsk

Hotel Królewski to idealne miejsce dla organizatorów konferencji, szkoleń czy prezentacji, pragnących stworzyć niezapomniane wydarzenie. Oferuje on aż trzy nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone we wszystko, co niezbędne do sprawnego przeprowadzenia spotkania. Klimatyzowane pomieszczenia, z możliwością dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb, pomieszczą nawet 180 uczestników.

Sale konferencyjne są wyposażone w rzutniki z ekranami, szybki i bezprzewodowy internet, flipcharty z markerami oraz profesjonalny system nagłośnienia z mikrofonami. Dodatkowo, istnieje możliwość przyciemnienia światła, tworząc odpowiednie warunki do prezentacji czy projekcji multimedialnych. Hotel Królewski to nie tylko profesjonalne podejście do organizacji konferencji, ale także troska o detale, które sprawią, że każde wydarzenie stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Zaufaj nam, a my zadbasz o sukces Twojej konferencji.

Pokoje Gdańsk Centrum 

W Hotelu Królewskim wypoczynek staje się wyjątkowym doświadczeniem, które zdolne jest zregenerować nawet najbardziej zmęczone zmysły. Po intensywnych spotkaniach i pełnych wrażeń eventach, goście zasługują na moment spokoju i luksusu, a tego właśnie dostarcza ten trzygwiazdkowy obiekt.

Hotel Królewski oferuje nie tylko pokoje, lecz także luksusowe apartamenty, tworząc przestrzeń dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego gościa. To, co  wyróżnia pomieszczenia, to ich wyjątkowy wystrój. Kamienne, lecz jasne ściany, łukowate okna i miękkie wykładziny tworzą atmosferę godną prawdziwego zamku.

Przebywając w Hotelu Królewskim, goście przenoszą się do magicznego świata, gdzie każdy detal ma znaczenie. Widok z okien Hotelu Królewskiego jest niezapomniany – rozciąga się stąd malownicza panorama Gdańska oraz dawne pobrzeże rzeki Motława. 

Restauracja Hotel Królewski 

W Królewskim Spichlerzu, aromatyczna podróż przez kuchnię polską staje się niezapomnianym doświadczeniem. Szef kuchni mistrzowsko łączy tradycję z nowoczesnością, serwując dania, które podbijają podniebienia swoimi wyjątkowymi połączeniami smakowymi. Korzystając wyłącznie z najświeższych produktów najwyższej jakości, każdy posiłek staje się kulinarną podróżą po bogactwach smaków.

To nie tylko wspaniałe jedzenie, ale także niepowtarzalny klimat. Obiad z widokiem na malowniczą rzekę i piękną architekturę starego miasta to nie tylko posiłek – to prawdziwe arcydzieło. Każde danie jest nie tylko festiwalem smaków, ale również dziełem sztuki, podkreślającym estetykę i elegancję Hotelu Królewskiego.