Konferencja w królewskim stylu, czyli Hotel Windsor **** w Jachrance nad Zegrzem.

Konferencja w królewskim stylu, czyli Hotel Windsor **** w Jachrance nad Zegrzem.

Warszawa, jak i jej okolice oferują wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych, które z pewnością są w stanie zagwarantować udane spotkania biznesowe i konferencje. Dzięki bliskości wielu ważnych firm i przedsiębiorstw jest ona jednym z najważniejszych miejsc biznesowych w Polsce. Jednym z obiektów, który świetnie łączy ze sobą niesamowite możliwości infrastruktury stolicy oraz uroki jej zielonych, spokojnych okolic jest WINDSOR PALACE HOTEL & CONFERENCE CENTER****. To piękny i klimatyczny budynek położony nad Zalewem Zegrzyńskim. Od Warszawy dzieli go zaledwie pół godziny drogi samochodem, a jego bajeczna okolica oraz nietypowa architektura zdecydowanie wyróżniają go na tle konkurencji.

Konferencja nieopodal Warszawy

Hotel Windsor może pochwalić się niesamowitymi przestrzeniami konferencyjnymi. Zapewnia on doskonałe warunki od organizacji szkoleń i konferencji, ale także bankietów, wystaw, a nawet targów. Sale o łącznej powierzchni 4500 mkw dają niemal nieograniczone możliwości. Można w nich organizować imprezy, w których jednorazowo może wziąć udział nawet 1000 osób. Na terenie centrum znajduje się 37 stylowych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych. Hotel dysponuje również specjalnymi salami przeznaczonymi do wideokonferencji, a także do spotkań z wykorzystaniem luster weneckich. Do ekskluzywnych spotkań biznesowych udostępniane są kameralne sale VIP, a wszystkie sale znajdujące się w hotelu są klimatyzowane. Na ich wyposażeniu znajduje się flipchart, ekran do prezentacji multimedialnych, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy, Internet Wi-Fi, stół prezydialny i telefon. Na życzenie Gości sala może być również oznakowana logotypem firmy. Owalne filary, ukryte przejścia oraz kręcone schody to tylko niektóre z elementów, które czynią Hotel Windsor tak bajecznym miejscem, wyjętym prosto z królewskich historii.

Nocleg w pałacu

Jeżeli marzy Ci się nocleg niczym z królewskich posiadłości, to Hotel Windsor będzie idealną propozycją! Ten czterogwiazdkowy obiekt oferuje aż 175 stylowych i klimatycznych pokoi, które pozwalają każdemu Gościowi zasmakować odrobiny luksusu. Królewski szyk i elegancja zapewniają pełny wypoczynek po emocjonujących spotkaniach i konferencjach oraz pełne energii poranki. Starannie zaprojektowane pokoje stwarzają niesamowite warunki do relaksu i odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody dla nawet 400 osób. To perfekcyjne miejsce wypoczynku!

Królewski relaks i pielęgnacja

Spełniając czterogwiazdkowe standardy, hotel Windsor Palace w Jachrance oferuje swoim Gościom szeroki wybór dodatkowych usług. Skosztować można wyśmienitych potraw, przygotowanych z najwyższą starannością przez Szefa Kuchni Marka Godlewskiego w dwóch stylowych restauracjach — Victoria i Alice. Słynną one ze wspaniałych pokazów live-cooking, które umożliwiają podziwianie mistrza kuchennego w akcji. Dodatkowo w obiekcie znajduje się luksusowa strefa SPA & Wellness. Nie zabraknie spa i jacuzzi, a także gabinetów masażu i zabiegów odnowy biologicznej. Tutaj można nabrać sił i dystansu do codzienności. Co więcej, w Pałacu znajduje się dyskoteka ze świetną muzyką, a tereny zielone wokół hotelu zapewniają atrakcje na świeżym powietrzu taki jak park linowy, czy miejsce na ognisko. W Windsor Palace Hotel & Conference Center każdy z Gości znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym bajkowym obiekcie, koniecznie sprawdźcie jego wizytówkę na naszej stronie internetowej.