Konferencja w Krakowie na 1000+ osób? Przedstawiamy Centrum Kongresowe ICE Kraków!

Konferencja w Krakowie na 1000+ osób? Przedstawiamy Centrum Kongresowe ICE Kraków!

Poszukiwanie odpowiedniej przestrzeni na duże i spektakularne wydarzenia nie jest łatwym zadaniem. Właśnie dlatego przybywamy z pomocą! Organizujesz event na ponad 1000 osób w Krakowie? Wybierz Centrum Kongresowe ICE Kraków! 

Centrum Kongresowe ICE Kraków stanowi niezwykle nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt, który od 2014 roku pełni rolę dynamicznego centrum biznesowo-kulturalnego. Jego lokalizacja w samym sercu Krakowa czyni go istotnym punktem spotkań oraz miejscem organizacji różnorodnych wydarzeń. To zdecydowanie jedno z najważniejszych miejsc eventowych w Polsce. Co dokładnie oferuje ICE Kraków? 

Przestrzeń eventowa ICE Kraków

ICE Kraków to imponujące centrum wydarzeń, które rozciąga się na obszarze 36 tysięcy metrów kwadratowych. Najbardziej wyrazistym elementem tej przestrzeni jest Sala Audytoryjna, która zdolna jest pomieścić niemal 2000 osób, co czyni ją jednym z największych obiektów tego typu w regionie. To miejsce, gdzie wydarzenia nabierają wyjątkowego rozmachu i skali, dając uczestnikom możliwość uczestnictwa w niezwykłych prezentacjach, konferencjach czy koncertach na najwyższym poziomie.

Jednak ICE Kraków oferuje znacznie więcej niż tylko imponującą Salę Audytoryjną. Centrum Kongresowe jest również wyposażone w Zespół Sal Konferencyjnych, składający się z 11 mniejszych przestrzeni. Te kameralne sale są doskonałym rozwiązaniem dla spotkań biznesowych, seminariów czy prezentacji, gdzie ważne jest stworzenie intymnej atmosfery i umożliwienie bardziej bezpośredniego kontaktu między uczestnikami. Dzięki różnorodności dostępnych przestrzeni ICE Kraków może dostosować się do różnorodnych potrzeb i preferencji klientów, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom obsługi i komfortu.

Nowoczesne wyposażenie

Wszystkie sale, bez względu na ich wielkość czy przeznaczenie, są wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia, co sprawia, że każde wydarzenie odbywa się na najwyższym poziomie. Nagłośnienie najwyższej jakości, nowoczesne systemy oświetleniowe, zaawansowane projektory oraz ekrany gwarantują wspaniałą jakość prezentacji i wystąpień.płynne i precyzyjne tłumaczenia podczas wydarzeń międzynarodowych.

Zaplecze techniczno-magazynowe ICE Krakow spełnia najwyższe standardy. Rampa rozładunkowa z 4 stanowiskami oraz winda towarowa ułatwiają logistykę i transport niezbędnego sprzętu. Z kolei przestrzeń parkingowa dedykowana dla pojazdów technicznych, w tym dla telewizji i radia, zapewnia wygodę obsługi technicznej.

Oferowane przez ICE Krakow zaplecze komercyjne również zasługuje na wyróżnienie. Biura organizatorów, eleganckie stanowiska recepcyjne, obszerne szatnie, funkcjonalna kasa biletowa oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów to elementy, które sprawiają, że każde wydarzenie jest doskonale zorganizowane i obsłużone.

Jeśli chodzi o tłumaczenie symultaniczne, ICE Krakow nie pozostawia żadnych niedomówień. Odbiorniki ze słuchawkami dostępne w liczbie do 1200 sztuk pozwalają na komfortowe korzystanie z usług tłumaczy. Dodatkowo, kabiny do tłumaczeń symultanicznych, wbudowane w sale, zapewniają idealne warunki pracy dla profesjonalistów oraz komfort dla uczestników wydarzenia.

Dodatkowo w Centrum Kongresowym ICE Kraków Goście znajdą także Studio Hybrydowe S5, które idealnie sprawdzi się do do profesjonalnej realizacji różnorodnych materiałów marketingowych, reklamowych, publicystycznych oraz szkoleniowych. Znajdujące się tu nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak 5 kamer studyjnych HD, multimedialne elementy z technologią paneli LED, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, umożliwiają elastyczne dostosowanie scenografii.

Więcej o Centrum Kongresowym ICE Kraków dowiesz się na naszej stronie internetowej!