Klimatyczna konferencja w Małopolsce w Hotelu Łaziska.

Klimatyczna konferencja w Małopolsce w Hotelu Łaziska.

Województwo małopolskie to nie tylko bogata oferta obiektów konferencyjnych w Krakowie. Tutaj na Gości i organizatorów czeka wiele pięknych, wspaniale wyposażonych miejsc w niepowtarzalnych regionach pełnych wspaniałych krajobrazów i niezapomnianych wspomnień. Tutaj nie zabraknie urokliwych widoków z okien, atrakcji na świeżym powietrzu, ale też świetnego wyposażenia technicznego. Tak właśnie wygląda Hotel Łaziska!

Hotel Łaziska zlokalizowany jest nad Jeziorem Czchowskim w otoczeniu bujnej przyrody. Jego okolicę tworzą piękne krajobrazy Pogórza Wiśnickiego i Pogórza Rożnowskiego, które zapewniają warunki idealne zarówno do odpoczynku, jak i pracy budując perfekcyjny balans i harmonię. Dodatkowym atutem jest położenie w cichej okolicy, przy jednoczesnej sprawnej komunikacji z dużymi aglomeracjami miejskimi. Zaledwie 25 kilometrów dzieli przyjezdnych od Nowego Sącza! Hotel Łaziska zapewni swoim Gościom relaks i spokój od zgiełku miast oraz nowoczesną infrastrukturę, która gwarantuje, że każdy pobyt będzie udany. 

Sale Konferencyjne w Małopolsce

Mówiąc o balansie pracy i wypoczynku nie może zabraknąć wielofunkcyjnych sal szkoleniowych! Hotel Łaziska zapewnia organizatorom w pełni wyposażone, klimatyzowane przestrzenie, które sprawią, że każde wydarzenie okaże się pełnym sukcesem. Pomieszczenia mają dostęp do naturalnego światła pobudzającego kreatywność oraz nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje płynność przeprowadzonych eventów. Nie zabraknie tutaj między innymi ekranów oraz rzutników multimedialnych. Wnętrza urządzone są w klasycznym stylu i przeważają w nich jasne, stonowane kolory łączące się z naturalnym drewnem wysokiej jakości.

Do dyspozycji organizatorów oddane zostały trzy pomieszczenia. Sala Restauracyjna idealna na różnorodne bankiety, Sala Główna z pięknymi kolumnami oddzielającymi przestrzeń oraz unikalna oranżeria, która zachwyci przeszklonymi ścianami. Tutaj bez problemu zorganizować można wydarzenie nawet na 300 Gości! Jeżeli jednak organizatorzy pragną wyprawić kameralne spotkanie, będzie na nich czekać Sala Kameralna stworzona, by przyjąć maksymalnie 50 uczestników. 

Nocleg w okolicy Nowego Sącza

Hotel Łaziska oferuje bogaty wybór przytulnie urządzonych pokoi i apartamentów, które zapewnią pełen relaks, odprężenie i wypoczynek. To wszystko dzięki wygodnym meblom i udogodnieniom technicznym. 

Pokoje utrzymane są w stonowanych, ciepłych barwach bieli i brązu, które świetnie łączą się z drewnianymi elementami. Panuje tu elegancja i rodzinne ciepło. Tutaj zdecydowanie można poczuć się jak w domu. Pomieszczenia rozlokowane są w budynku Hotelu oraz sąsiadującym z nim gmachu Sosna. Do wyboru pozostaje 35 pokoi z dużymi oknami, klimatyzacją oraz telewizorami. Na tle wszystkich pomieszczeń zdecydowanie wyróżniają się luksusowe apartamenty z własnymi tarasami i zapierającymi dech w piersiach widokami na urokliwe jezioro. Tutaj Goście z pewnością zaznają spokoju i ukojenia! 

Luksusowe udogodnienia w hotelu 

Obiekt swoim Gościom oferuje również szeroki wybór dodatkowych udogodnień! Znajdzie się tutaj wyśmienita Restauracja pod Sosną, która serwuje znakomite dania kuchni polskiej i europejskiej. Przygotowywane ze świeżych składników potrawy wyróżniają się oryginalnym smakiem, który z pewnością oczaruje wszystkich gości. Dodatkowo jedynie parę kilometrów od obiektu działa cenione Kąpielisko Chorwacja z piaszczystą plażą i wypożyczalnią sprzętów wodnych. Nie zabraknie też dużego ogrodu z miejscem na imprezy integracyjne w formie grilla lub ogniska oraz gier zespołowych takich jak stół bilardowy, ping-pong, czy piłkarzyki. Znajdzie się też coś dla relaksu - w wolnej chwili Goście mogą udać się na basen lub obyć odprężający seans w saunie.  

Więcej o tym urokliwym obiekcie dowiedzieć można się w wizytówce na naszej stronie internetowej.