Już w lipcu wielkie otwarcie Arche Nałęczów!

Już w lipcu wielkie otwarcie Arche Nałęczów!

W lipcu tego roku odbędzie się uroczyste otwarcie nowoczesnego obiektu konferencyjno-noclegowego Arche Nałęczów, który powstał na bazie budynku pierwotnie przeznaczonego na Sanatorium Milicyjne. Obiekt ten znajduje się w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Nałęczów, stanowiąc doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających relaksu, jak i organizatorów różnych wydarzeń, takich jak konferencje, integracje czy imprezy okolicznościowe.

Arche Nałęczów już przed oficjalnym otwarciem zorganizowało Study Toury dla event plannerów z całej Polski. Dzięki tym przedpremierowym spotkaniom specjaliści z branży eventowej mieli okazję poznać wyjątkowy charakter i wszechstronność tego miejsca. Dogodne połączenia z Warszawą, Lublinem, turystycznym Kazimierzem Dolnym oraz Puławami czynią z Arche Nałęczów atrakcyjną destynację dla przyszłych wydarzeń.

W nadchodzącym sezonie wakacyjnym Arche Nałęczów przygotowało letnie pakiety z szeroką gamą atrakcji. Dorośli będą mieli okazję odkrywać lokalne winnice i produkty regionalne, relaksować się podczas spacerów oraz wycieczek rowerowych po malowniczych lessowych wąwozach. Dla najmłodszych gości przewidziano specjalną strefę zabaw, wspólne gotowanie z Szefem Kuchni oraz wiele innych atrakcji. Pobyt w Arche Nałęczów uzupełniać będzie strefa Wellness oraz oferta Kliniki La Perla & SPA.

Kompleks charakteryzuje się spójną i komfortową przestrzenią, gdzie nowoczesność harmonijnie łączy się z elementami retro. Lokalizacja w „mieście ogrodzie”, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia idealne warunki do odpoczynku i regeneracji.

Otwarcie Arche Nałęczów w lipcu zapowiada się jako wydarzenie, które dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim odwiedzającym. Ten wyjątkowy obiekt z pewnością stanie się miejscem chętnie wybieranym przez poszukujących zarówno relaksu, jak i profesjonalnych przestrzeni do organizacji różnorodnych wydarzeń.

INFORMACJA PRASOWA