Joanna Czechowska na pokładzie PHH

Joanna Czechowska na pokładzie PHH

Polski Holding Hotelowy wita w swoich szeregach Joannę Czechowską, doświadczoną specjalistkę z branży hotelarskiej, która dołączyła do biura komunikacji i PR. Joanna przynosi ze sobą bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w największej międzynarodowej sieci hotelowej na świecie - Marriott International.

– Cieszę się, że do naszego zespołu dołączył wysokiej klasy fachowiec nie tylko na rynku hotelowym. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Joanny przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju biura komunikacji i PR, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej spółce – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Joanna Czechowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, gdzie zdobyła dyplom na specjalności Public Relations i Marketing Medialny. Jej profesjonalna droga rozpoczęła się w japońskiej korporacji technologicznej Fujifilm, gdzie zdobyła uznanie za projekt "Praca jak marzenie". Przez lata pracowała w Fujifilm, zarówno na polskim rynku, jak i za granicą, zajmując się marketingiem, PR-em oraz komunikacją korporacyjną.

Od grudnia 2019 roku Joanna była związana z Marriott International, gdzie miała okazję koordynować działania marketingowe i wizerunkowe w Polsce. Jej osiągnięcia obejmują skuteczną strategię marketingową dla hoteli Sheraton i wzmocnienie pozycji marki Westin na rynku polskim.

Z dniem 1 maja br. Joanna dołączyła do Polskiego Holdingu Hotelowego, gdzie będzie odpowiedzialna za koordynację działań z zakresu komunikacji i Public Relations. Polski Holding Hotelowy, będący drugą największą grupą hotelową w kraju, z ponad 50 hotelami i obiektami, współpracuje z wiodącymi światowymi sieciami hotelowymi, łącząc lokalną wiedzę i doświadczenie z globalną renomą.

INFORMACJA PRASOWA