Innowacyjny marketing w samorządach tematem konferencji

Innowacyjny marketing w samorządach tematem konferencji

Działania promocyjne oraz marketingowe w celu przyciągnięcia turystów to już nie tylko domena obiektów konferencyjnych. Tego typu aktywność z powodzeniem stosują bowiem także poszczególne miasta i regiony. Temat ten staje się coraz bardziej popularny, choć wciąż pojawia się wiele znaków zapytania w tej dziedzinie. Dlatego też już po raz czwarty o działalności PR w regionach porozmawiać będzie można podczas Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach 20 i 21 listopada odbędzie się już po raz czwarty. W tym roku głównym tematem będą nowe technologie w odniesieniu do marketingu w samorządach. Innowacyjne narzędzia oraz rozwiązania, takie jak social media i aplikacje mobilne to bowiem jedno ze skutecznych działań PR, które uzupełnia formy tradycyjne.

Działania promocyjne to skuteczny sposób na pozyskanie turystów, studentów czy inwestorów. Coraz więcej regonów angażuje się w tego typu aktywności dlatego zainteresowanych kongresem nie brakuje. 20 i 21 listopada spotkać będzie można przede wszystkim przedstawicieli firm, agencji marketingowych oraz mediów, którzy podczas ciekawych prelekcji i szkoleń opowiedzą o swej działalności.

- Dzisiaj skuteczność warunkują: dobry pomysł, zdefiniowanie unikatowych atutów, stworzenie oferty i zakomunikowanie jej przy użyciu odpowiednich narzędzi. Ważnym trendem staje się promowanie miejsc poprzez doświadczenia - mówi dr Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto sp. z o.o.

Organizatorem spotkania jest firma Exacto Sp z o.o., natomiast głównym partnerem Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Kongres odbędzie się już 20 i 21 listopada na terenie siedziby firmy Exacto w Rzeszowie.

INFORMACJA PRASOWA