Hotel Trends Poland & CEE na przełomie listopada i grudnia w Warszawie

Hotel Trends Poland & CEE  na przełomie listopada i grudnia w Warszawie

Ostatni kwartał roku będzie obfitował w ciekawe wydarzenia dla branży hotelarskiej. We wrześniu Rentowny Hotel, w październiku NSC Hotels, a na przełomie listopada i grudnia - Hotel Trends Poland & CEE. 

To ostatnie wydarzenie odbędzie się w dniach 30 listopada - 1 grudnia w hotelu w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Konferencja ta odbędzie się już po raz 8. To jedno z największych wydarzeń tego typu w regionie. Organizatorem jest miesięcznik "Hotelarz". 

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają właścicieli hoteli, reprezentantów zarządów spółek operatorskich i kadr zarządzających hotelami, a także przedstawicieli firm deweloperskich,  czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

Hotel Trends Poland & CEE będzie doskonałą okazją do spotkania w tych trudnych czasach i porozmawiania o wzajemnych problemach i sposobach na wyjście z hotelarskiego kryzysu. Tematy będą zgoła inne niż we wcześniejszych edycjach. Uczestnicy nie będą dyskutować o tym jak bardzo rynek ten rośnie, ale w gronie liderów rynku poszukają odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądać rzeczywistość w świecie post-COVID 19 i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby wyjść z kryzysu obronną ręką.

W czasie tych dwóch dni nie zabraknie ciekawych dyskusji panelowych, licznych debat i wartościowych warsztatów. Udział w wydarzeniu wezmą czołowi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy, najbardziej uznani menedżerowie z wieloletnią, popartą sukcesami praktyką zawodową.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu na „Hotelarzy Roku”.

INFORMACJA PRASOWA