Hotel Królewski, czyli miejsce wypoczynku w samym centrum Gdańska.

Hotel Królewski, czyli miejsce wypoczynku w samym centrum Gdańska.

Gdańsk to jedno z najbardziej lubianych nadmorskich miast. Dostęp do wielu plaż, piękna architektura, klimat nadmorskiego miasteczka i wielkomiejskie możliwości — to wszystko przyciąga ludzi do Grodu Neptuna. Można połączyć tu wypoczynek i aktywne zwiedzanie, lecz to nie wszystko. Dodatkowo jest to idealne miejsce do pracy ze względu na wielość siedzib firm. Miasto więc oferuje wiele miejsc noclegowych, które umożliwiają zarówno relaks, jak i zaplecze biznesowe. Świetnym przedstawicielem takich obiektów jest Hotel Królewski leżący nad Motławą. 

Hotel Królewski dzięki swojej doskonałej lokalizacji, tylko parę kroków od gdańskiej starówki jest perfekcyjnym miejscem biznesowym, jak i urlopowym. Trzygwiazdkowy obiekt na wyspie Ołowianka oferuje swoim gościom świetnie wyposażone sale konferencyjne i bankietowe, pokoje z pięknymi widokami oraz wyśmienite posiłki — idealna mieszanka, która pozwala od wielu lat organizować najlepsze eventy w Gdańsku. 

Sale konferencyjne w centrum Gdańska

Hotel do użytku organizatorów oddaje aż trzy nowoczesne i w pełni funkcjonalne sale konferencyjne. Klimatyzowane pomieszczenia, dzięki swojej przestronności pozwalają na przeprowadzenie szkoleń, konferencji, prezentacji, czy też wykładów dla nawet 180 osób. Pomieszczenia są oczywiście wyposażone w bogate zaplecze biznesowe. Nie zabraknie rzutników z ekranami, szybkiego i bezprzewodowego internetu, flipchart z markerami, profesjonalnego systemu nagłośnienia, mikrofonów i możliwości przyciemnienia światła. Co więcej, jeśli goście poczują głód, nie sprawi to problemu. Oferowany jest szeroki wybór cateringowy — lunche, kolacje i przerwy na kawę.

Obiekt nie ogranicza się też tylko do spotkań biznesowych. W salach i sąsiadującej z nimi Restauracji Stary Spichlerz z powodzeniem zorganizować można świetne i godne zapamiętania imprezy okolicznościowe taki jak chrzciny, czy komunie. 

Komfortowy nocleg nad Motławą

Po wyczerpujących spotkaniach i eventach konieczny jest porządny wypoczynek. Takiego też spodziewać się można, wybierając Hotel Królewski. Jak sama nazwa mówi — sen będzie jak królewski. W obiekcie znajdują się zarówno pokoje, jak i luksusowe apartamenty. Tym, co wyróżnia pomieszczenia, jest ich wystrój. Dzięki kamiennym, lecz jasnym ścianom, łukowatym oknom i miękkim wykładzinom goście poczują się jak w prawdziwym zamku. Co więcej, widok jest nieziemski. Z okien podziwiać można panoramę Gdańska oraz dawne pobrzeże rzeki Motława. Pomieszczenie zgodnie z trzygwiazdkowym standardem wyposażone są w telewizory, szybki internet, minibar oraz prywatne łazienki z suszarkami i zestawami kosmetyków. Hotel Królewski to idealne miejsce wypoczynku i relaksu. 

Restauracja i catering w Gdańsku 

W kompleksie Hotelu Królewskiego znajduje się jedna z najlepszych restauracji i najbardziej prestiżowych firm cateringowych na terenie całego Gdańska. Królewski Spichlerz oferuje przepyszne dania kuchni polskiej, które wyróżniają się oryginalnymi połączeniami smakowymi i świeżymi produktami najlepszej jakości. Potrawy podbiją podniebienia gości swoimi niezapomnianymi aromatami oraz pięknym wyglądem i sposobem podania. Co więcej, obsługa jest na najwyższym poziomie i stara się na każdym kroku, by doświadczenie gości w pięknie zaaranżowanej restauracji było jak najlepsze. Obiekt wyróżnia się nie tylko wspaniałymi smakami — obiad z widokiem na rzekę i piękną architekturę starego miasta to niezapomniane przeżycie.

Hotel królewski to wspaniałe miejsce, które wyróżnia się świetną lokalizacją i dopracowanymi najmniejszymi szczegółami. Organizacja wydarzeń w takim miejscu to sama przyjemność. Więcej o tym obiekcie dowiecie się w wizytówce na naszej stronie.