Hotel Ibis Styles w Rydze

Hotel Ibis Styles w Rydze

Sieć obiektów hotelowych Ibis już niedługo dotrze także do Rygi. W stolicy Łotwy, jednego z najprężniej rozwijającego się kraju w Europie, powstanie Ibis Styles Ryga, który dołączy do Grupy Hotelowej Orbis. Początek funkcjonowania przewidziany został na początek września tego roku.

Obiekt konferencyjny Ibis Styles w Rydze będzie wyjątkowym, trzygwiazdkowym hotelem oferującym aż 76 miejsc noclegowych w komfortowych i nowoczesnych pokojach. Prócz tego w ofercie znajdzie się restauracja oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne z kilkoma bogato wyposażonymi salami szkoleniowymi. Turyści i biznesmeni z pewnością docenią wygodę, architekturę i oryginalny wystrój hotelu oraz ciepłe powitanie gości. Hotelem zarządza spółka BS Hospitality Management.

- Szukaliśmy możliwości rozwoju w segmencie ekonomicznym - wybraliśmy renomowaną międzynarodową sieć, dzięki której będziemy korzystać z kanałów rezerwacyjnych, programów lojalnościowych oraz wsparcia marketingowo-sprzedażowego jakie zapewnia Accor i Orbis. Uważamy, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron - stwierdza Mikhail Gitman, Prezes SIA Karavella Plus, właściciela hotelu.

Nowy hotel w Rydze będzie działał pod szyldem Ibis Styles, który jest częścią globalnej sieci sprzedaży i dystrybucji Accor. ibis Styles to marka ekonomiczna skierowana do gości szukających pakietów all-inclusive. Prostota, interaktywność i jakość to podstawowe wartości marki. Sieć obejmuje 233 hotele w 22 państwach.

INFORMACJA PRASOWA