Hotel Bellotto i marka Spadiora łączą siły, tworząc unikalne wzory apaszek i poszetek!

Hotel Bellotto i marka Spadiora łączą siły, tworząc unikalne wzory apaszek i poszetek!

Hotel Bellotto i ekskluzywna marka modowa Spadiora łączą siły, by wprowadzić na rynek niezwykłe wzory apaszek i poszetek, które od października staną się integralną częścią uniformów pracowników tego luksusowego obiektu. Ta strategiczna współpraca zapewni dodatkową elegancję obsłudze gości Hotelu Bellotto.

Hotel Bellotto, zlokalizowany w historycznym centrum Warszawa, słynie ze swojej wyjątkowej architektury i nieskazitelnie wyrafinowanego designu. Współpraca z renomowaną marką Spadiora jest hołdem dla uroku i piękna tego miejsca. Firmy wspólnie postanowili stworzyć autorski wzór apaszki, który w pełni oddaje unikalny charakter Hotelu Bellotto. Ta kolaboracja łączy światy luksusowej mody i architektury, dając życie wyjątkowej kolekcji apaszek i poszetek, które przeniosą gości do magicznego świata pełnego klasy i uroku.

Kolory wybrane do wzoru apaszki zostały zainspirowane otoczeniem budynku oraz charakterystycznymi elementami hotelu, takimi jak drzwi wejściowe i czerwona dachówka. Głównym motywem wzoru jest sztukateria obecna wewnątrz hotelu, a ramka apaszki nawiązuje do balustrady przepięknych schodów prowadzących do pokoi. Na ilustracji widnieje litera "B" z logo hotelu, wykonana w taki sposób, by podkreślić delikatne ślady pędzla, co nawiązuje do Bernarda Bellotto, znanego jako Canaletto, malarza Warszawy, od którego pochodzi nazwa hotelu. Ta subtelna, a jednocześnie znacząca uwaga dodaje apaszkom i poszetkom osobistego charakteru, łącząc je z tożsamością Hotelu Bellotto. Od października br. apaszki i poszetki staną się stałym elementem uniformów pracowników hotelu.

Maciej Wołoszczak, dyrektor Hotelu Bellotto, wyraził swoją radość z powodu współpracy, mówiąc: "Cieszymy się, że luksusowe apaszki i poszetki Spadiora będą teraz dostępne dla naszych cenionych gości. To nie tylko doskonały dodatek do garderoby, ale także wyjątkowy sposób, aby przenieść kawałek naszego hotelowego świata do własnego życia. Jesteśmy przekonani, że ta kolaboracja dostarczy niezapomnianych doznań wszystkim miłośnikom mody i estetyki, a jednocześnie pozwoli odkryć Hotel Bellotto z zupełnie nowej perspektywy."

Wkrótce apaszki i poszetki z autorskim wzorem Bellotto będą dostępne w warszawskim obiekcie Hotelu Bellotto, oferując gościom okazję do zakupu wyjątkowych elementów garderoby, które stanowić będą pamiątkę z ich wizyty w tym miejscu.