Hampton by Hilton Warsaw Airport świętuje swoje 10-lecie

Hampton by Hilton Warsaw Airport świętuje swoje 10-lecie

Hampton by Hilton Warsaw Airport, flagowy obiekt Polskiego Holdingu Hotelowego, obchodził swoje dziesięciolecie 28 września br. To ważne wydarzenie zgromadziło licznych gości, partnerów biznesowych oraz przedstawicieli firm współpracujących z hotelem, którzy przybyli, by uczcić ten wyjątkowy jubileusz.

Przez ostatnie 10 lat Hampton by Hilton Warsaw Airport stał się domem dla blisko 435 tysięcy gości, oferując niezapomniane doświadczenia i komfortowe zakwaterowanie. Z tej okazji, hotel zorganizował wyjątkowy wieczór pełen atrakcji, który wzbudził zachwyt i radość wszystkich obecnych.

Uczestnicy uroczystości mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach, które wzbogaciły ten wyjątkowy wieczór. Występ saksofonisty, magiczne sztuczki iluzjonisty oraz dynamiczny pokaz barmański dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim obecnym. Goście mieli również okazję uwiecznić ten wyjątkowy moment, korzystając z foto budki 360.

Nie zabrakło również kulinarnej uczty, którą przygotował szef kuchni, Mateusz Wojtkowski, wraz z zespołem. Przybyli goście delektowali się pysznym poczęstunkiem, w tym tajskimi lodami oraz goframi z bogatymi dodatkami. Nie mogło też zabraknąć urodzinowego tortu, który wszyscy obecni wspólnie rozkoszowali się podczas świętowania.

Dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport, Matthieu Carrour, podziękował wszystkim obecnym za wsparcie i zaufanie, które hotel otrzymał przez te dziesięć lat. Powiedział: "Cieszę się, że możemy świętować ten dzień w tak wspaniałym gronie. Dzisiejsza data jest dla nas wyjątkowa, ponieważ są to nasze okrągłe 10. urodziny. To święto nasze, naszych partnerów, ale przede wszystkim naszych gości. Przez te 10 lat gościliśmy blisko 435 tysięcy gości. Nie byłoby to możliwe bez zgranego, profesjonalnego i uśmiechniętego zespołu, któremu z tego miejsca bardzo dziękuję za codzienną i ciężką pracę. Z okazji naszych urodzin, życzę nam kolejnych, rekordowych wyników i samych zadowolonych gości."

Hampton by Hilton Warsaw Airport został otwarty w 2013 roku i od tego czasu zapewnia gościom wyjątkowe doświadczenia w komfortowym otoczeniu. Położony w niewielkiej odległości od Lotniska Chopina i warszawskiej dzielnicy biznesowej, hotel oferuje 116 przytulnych pokoi, bar, restaurację, salę fitness, salę konferencyjną oraz strefę workzone z naturalnym światłem. Hotel zapewnia również wygodny parking dla swoich gości.

Z okazji swojego jubileuszu, Hampton by Hilton Warsaw Airport wyraża wdzięczność za wsparcie swoich gości i partnerów biznesowych oraz dąży do kontynuowania zapewniania doskonałych doświadczeń dla wszystkich, którzy odwiedzają ten wyjątkowy obiekt.

INFORMACJA PRASOWA