Hampton by Hilton w Warszawie

Hampton by Hilton w Warszawie

Warszawa stanowi centrum biznesu,a co za tym idzie, także wielu obiektów konferencyjnych i szkoleniowych. Niedługo do grona znajdujących się tam hoteli dołączy Hampton by Hilton, należący do Hilton Worldwide, jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych marek na świecie.

Sieć Hampton by Hilton oficjalnie poinformowała o otwarciu nowego obiektu, tym razem w Polsce. Warszawski Hampton by Hilton Warsaw City Centre będzie drugim już w stolicy hotelem sieci oraz największym obiektem należącym do marki poza granicami USA. Znajdą się w nim bowiem miejsca noclegowe w aż 300 pokojach.

Hampton by Hilton Warsaw City Centre wyróżni jego imponujący rozmiar oraz korzystna lokalizacja. Umiejscowiony został bowiem w atrakcyjnym miejscu, tuż przy dworcu centralnym, Pałacu Kultury czy historycznej Starówce miejskiej. Na uwagę zasłużyła także przyjazna środowisku konstrukcja. Dzięki wykorzystaniu ekologicznych materiałów oraz energooszczędnych rozwiązaniach nowy hotel, już w zeszły, rok wyróżniony został złotym certyfikatem LEED.

- Jesteśmy dumni z otwarcia tak wyjątkowego obiektu, który dołączy do rodziny hoteli Hampton w Polsce i hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport w stolicy. Odwiedzający Warszawę doświadczą gościnności i najwyższej jakości serwisu Hampton, komfortowego noclegu, gorącego śniadania wliczonego w cenę oraz zawsze uśmiechniętej i pomocnej obsługi, które wpisane są w slogan „Hamptonality" - mówi Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton.

Nowy warszawski hotel sieci Hilton Worldwide wyróżni elegancja, komfort, bogate wyposażenie oraz bogactwo usług dodatkowych. Do dyspozycji gości oddane zostanie bowiem przestronne lobby, centrum fitness oraz parking. Hotel Hampton by Hilton Warsaw City Centre uczestniczyć będzie także w programie lojalnościowym Hilton HHonors, który umożliwia zbieranie i wykorzystywanie punktów premiowych.

INFORMACJA PRASOWA