Gronkiewicz-Waltz i Grobelny na Poland Meetings Destination

Gronkiewicz-Waltz i Grobelny na Poland Meetings Destination
Jedyna taka konferencja środowisk branży spotkań, ekspertów i decydentów rządowych i samorządowych. Poland Meetings Destination z udziałem Hanny Gronkiewicz-Waltz i Ryszarda Grobelnego już 17 marca na Stadionie Narodowym.

Pomysłodawcą i organizatorem Poland – Meetings Destination jest The Warsaw Voice Conferences, członek grupy The Warsaw Voice Multimedia Platform i organizator dorocznej międzynarodowej konferencji Warsaw – Economic Hub (www.WarsawEconomicHub.eu).

O wspólną sprawę

Uczestnicy tegorocznego spotkania dowiedzą się jak m.in. jak w krótkim czasie zbudować dobrą pozycje na rynku spotkań, jak stosować opłaty turystyczne, oraz jak od podstaw stworzyć obiekt konferencyjny, by nie dać się zwariować. Głównym celem spotkania jest wspólne dążenie do przyspieszenia rozwoju branży spotkań i turystyki przyjazdowej, oparte na czterech filarach : inspiracja, inicjatywa, konsultacja i koalicja.

Znane nazwiska i goście specjalni

Na tę chwile udział w Poland Meeting Destinatin potwierdzili: Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Rafał Szmytke, prezes, Polska Organizacja Turystyczna, Prof. Magda Antonioli Corigliano, wybitna specjalistka w dziedzinie ekonomiki turystyki, John Heeley, autor książki „Inside City Tourism – A European Perspective”, Christian Mutschlechner, dyrektor Vienna Convention Bureau. Dyskusję poprowadzi Krzysztof Celuch, Poland Convention Bureau. W centrum konferencyjnym stadionu Narodowego głos zabiorą także goście specjalni prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i prezydent miasta Poznań Ryszard Grobelny.

Konferencja w Warszawie będzie inauguracją dorocznego cyklu spotkań profesjonalistów branży – Meetings Week Poland 2014.

Patronem medialnym Poland Meeting Destination 2014 jest serwis SaleBiznesowe.pl

INFORMACJA PRASOWA