Gastro Hotel 2016

Gastro Hotel 2016
W dniach od 16 do 18 marca 2016 roku, w Kołobrzeskiej Hali Milenium, przy ul. Łopuskiego 38, odbędzie się 25. edycja Targów Gastro-Hotel.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli i menadżerów hoteli, kasyn, ośrodków wypoczynkowych, SPA, klubów, biur architektonicznych, pracowni projektowych i restauracji oraz wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych, poczynając od cukierni i piekarni, a kończąc na stołówkach i barach.

Targi są doskonałą możliwością do zapoznania się najnowszymi ofertami oraz zbudowania relacji z osobami działającymi w branży. Impreza to również świetna okazja do przyjrzenia się najnowszym trendom obowiązującym w gastronomii. Przybyli goście poznają nie tylko najmodniejsze elementy wyposażenia restauracji, ale również zapoznają się z najlepszymi artykułami spożywczymi, środkami czystości czy najnowocześniejszym oprogramowaniem.

W ciągu trzech dni trwania imprezy odbędą się wszelkiego rodzaju szkolenia i pokazy. Nie zabraknie także degustacji i licznych atrakcji, a nawet konkursów.

Więcej informacji na stronie www.gastro-hotel.pl www.gastro-hotel.pl

INFORMACJA PRASOWA