Eleganckie konferencje w industrialnym stylu, czyli Centrum Konferencyjne Fabryczna 13!

Eleganckie konferencje w industrialnym stylu, czyli Centrum Konferencyjne Fabryczna 13!

Kraków to miasto,  w którym rocznie w konferencjach i innych wydarzeniach biznesowych bierze udział ponad milion osób. Co przyciąga uczestników i organizatorów do tego historycznego miasta? Przede wszystkim jest ono perfekcyjnie skomunikowane. Leży na skrzyżowaniu najważniejszych tras w samym centrum województwa i jest jednym  z najważniejszych ośrodków komunikacyjnych w Polsce. Co więcej, Kraków to serce polskiego sektora IT i nowoczesnych technologii - nie bez powodu zajmuje wysokie miejsca w rankingach ‘’miast przyszłości’’, zachowując przy tym w pełni ekologiczną postawę. 

Jednak przede wszystkim jest to miasto przyjazne biznesowi. To miejsce rozwoju wielu firm i placówek, co można zobaczyć na przykładzie nowoczesnych i szybko zbierających popularność obiektów konferencyjnych. Takim obiektem jest zdecydowanie Centrum Konferencyjne Fabryczna 13. To nowo powstała przestrzeń, która pozwala na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych i okolicznościowych, dzięki swoim nowocześnie wyposażonym salom i bogato zaopatrzonemu otoczeniu. 

Centrum Konferencyjne Fabryczna 13 - okolica

CKF 13 zlokalizowane jest zaledwie parę kilometrów od najważniejszych turystycznych punktów miasta, taki jak Rynek Główny i Dworzec PKP, ale też największych biznesowych ośrodków, na przykład ICE Kraków, czy Tauron Arena. Co więcej, Centrum Konferencyjne umieszczone jest w dużym kompleksie, który oferuje wiele usług różnego rodzaju. Nie zabraknie luksusowego Hotelu czterogwiazdkowego Mercure Fabryczna City, który zachwyci Gości swoim wspaniałym designem oraz aż 195 pokojami z nowoczesnym wyposażeniem i całodobową recepcją.  Goście znajdą tu też wyśmienitą ofertę gastronomiczną. Pasaż Fabryczna 13 to sześć wyjątkowych restauracji, połączonych przestronnym ogródkiem i zewnętrznym barem. Oprócz industrialnego pasażu dostępna jest elegancka i luksusowa restauracja Destilo, która serwuje wybitną kuchnię w stylu najlepszych nowojorskich restauracji. Tutaj klasyczne potrawy nabierają nowych smaków o wielkomiejskim charakterze. 

Oprócz ekskluzywnego hotelu i wyśmienitych restauracji Goście z łatwością zadbają o aktywność fizyczną w Centrum Fitness - Fabryka Cia/o. To aż 1500 metrów kwadratowej przestrzeni wypełnionej nowoczesnymi sprzętami. Znajdzie się tutaj zespół basenów, jacuzzi, sauny fińskie i parowe, grota solna, siłownia oraz sala fitness. W harmonii można pracować nad swoim zdrowiem i sylwetką oraz odprężyć się i zrelaksować dla spokoju umysłu. 

To jeszcze nie koniec! Fabryczna 13 oferuje też coś spragnionym wiedzy turystom! W obiekcie znajduje się Muzeum Fabryka Wódki, które w nowoczesny sposób przybliża Gościom historię rodzimego trunku, którego po zakończeniu zwiedzania mogą oni spróbować. 

Konferencje i spotkania w CKF13

Oczywiście, to co wokół to tylko mała część powodów, dla których warto zorganizować konferencję w Centrum Konferencyjnym Fabryczna 13. Główny atut, to oferowane przestrzenie biznesowe! Obiekt do użytku Gości oddaje 10 nowoczesnych i przestronnych sal konferencyjnych, które znajdują się na aż 2200 metrach kwadratowych powierzchni. Znajdą się tu zarówno małe, kameralne sale takie jak podzielone sale Harmonia i Synergia na około 50-70 osób, ale również ogromne, imponujące przestrzenie jak Idea o pojemności 700 osób, lub powierzchnia całego Centrum na prawie 1000 Gości. Pomieszczenia można dowolnie dzielić i aranżować dzięki systemowi mobilnych ścian, a ich industrialny i nowoczesny wystrój pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju wydarzenia. 

Zapewnione zostaje też nowoczesne wyposażenie, które gwarantuje płynnie przeprowadzone wydarzenia i innowacyjne rozwiązania, wywołujące zachwyt na twarzach Gości. Znajdą się tutaj wygodne ekrany montowane w sufitach, projektory 4K o wysokiej rozdzielczości, profesjonalne nagłośnienie, świetnej jakości mikrofony oraz szybki i bezprzewodowy internet. 

Co więcej, w Centrum Konferencyjnym Fabryczna 13 klienci biznesowi skorzystać mogą z bogatej oferty gastronomicznej, która jest starannie przygotowana i indywidualnie spersonalizowana pod charakter każdego wydarzenia. Od aromatycznych przez kawowych, przez lunche i przekąski, aż po eleganckie i uroczyste kolacje firmowe i prywatne imprezy. 

Więcej o tym unikalnym budynku z wieloma możliwościami dowiedzieć można się w wizytówce na naszej stronie internetowej!