Ekskluzywna konferencja w świetnej lokalizacji, czyli Hotel Lord.

Ekskluzywna konferencja w świetnej lokalizacji, czyli Hotel Lord.
Elegancja, szyk, profesjonalna obsługa, klasyka i niepowtarzalne wnętrza - to cechy, które zdecydowanie podnoszą poziom każdego spotkania. W Warszawie - stolicy biznesowej Polski spotkać można wiele obiektów konferencyjnych, które zachwycą Gości doświadczeniem i wnętrzami. Nie sposób zaprzeczyć, że największe perełki w branży eventowej znaleźć można właśnie tutaj. Jednak kiedy przyjrzymy się wszystkim hotelom, centrom konferencyjnym i halom na przód w rankingu przestrzeni konferencyjnych stolicy wysuwa się klimatyczny, gustownie urządzony, czterogwiazdkowy Hotel Lord. 

Hotel Lord**** to obiekt położony nieopodal Międzynarodowego Lotniska Chopina w dzielnicy biznesowej Służewca Przemysłowego. Dobrze rozwinięta sieć dróg oraz zorganizowana komunikacja miejska gwarantują dotarcie do ścisłego centrum Warszawy w mniej niż 10 minut. Sprawia to, że staje się on idealnym miejscem każdej konferencji, gdyż pozwala na wysokiej jakości pracę, bez tracenia czasu na długie dojazdy do ośrodków komunikacyjnych i siedzib firm. Dzięki nowoczesnym sprzętom i królewskiemu wystrojowi na konferencji w hotelu Lord w Warszawie każdy może poczuć się elitarnie.
Zaplecze konferencyjne Hotelu Lord

Hotel Lord każdego roku gości wielu organizatorów prestiżowych eventów, co zdecydowanie zawdzięcza zaawansowanie wyposażonym salom konferencyjnym i doświadczonej, chętnej do pomocy obsłudze. W prestiżowym obiekcie znajduje się aż 11 przestrzeni eventowych, które z łatwością dostosowują się do potrzeb klientów biznesowych. Największa z nich - Sala Witrażowa z pięknym wystrojem, podwieszanym sufitem i klimatycznymi filarami jest w stanie przyjąć nawet 350 Gości. Znajdą się tutaj jednak również sale przystosowane do małych, kameralnych spotkań. Sala VIP świetnie sprawdzi się jako miejsce prywatnych narad do 30 osób. Klimatyzowane przestrzenie, oprócz wspaniałej obsługi koordynatorów eventowych gwarantują nowoczesne sprzęty. Nie zabraknie szybkiego, bezprzewodowego Internetu, flipchartu, stołu prezydialnego przykrytego  suknem, pełnego wyposażenia multimedialnego i profesjonalnego nagłośnienia. Co więcej, dla wygody i prestiżu, obsługa może osygnować przestrzeń logotypami organizatora. 
Ekskluzywny nocleg w Warszawie

W czterogwiazdkowym hotelu na Gości czeka aż 90 luksusowych, wspaniale zaaranżowanych pokoi i apartamentów w najwyższym standardzie. Wnętrza pomieszczeń są nienagannie i stylowo wystrojone w stonowanych i spokojnych barwach, które ułatwiają wypoczynek po spotkaniach pełnych emocji. Do wyboru Gości pozostają trzy rodzaje przestrzeni w standardzie Superior i trzy apartamenty Deluxe, które zachwycą idealnym wyposażeniem. Pokoje są w pełni klimatyzowane i gwarantują dostęp do szybkiego internetu. Co więcej, wszystkie meble zaprojektowane przez załogę Hotelu są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a każdy detal jest szczegółowo wykończony. Wszystkie pomieszczenia mają dodatkowo prywatną, czystą i nowoczesną łazienkę. Ciepłe wnętrza oraz wyposażenie pokoi zapewniają zdrowy sen, oraz energię na kolejny, pełen wyzwań dzień.
Co dodatkowo czeka Gości Hotelu Lord? 

Jak przystało na hotel czterogwiazdkowy, Hotel Lord oferuje szeroki wybór dodatkowych usług. Na uwagę zasługuje wyśmienita Restauracja Kryształowa, która zapewnia prawdziwą ucztę dla podniebienia. Skosztować można tutaj prawdziwych afrodyzjaków kuchni międzynarodowej i polskiej w otoczeniu wspaniałych, klasycznych wnętrz. Dodatkowo Goście odprężyć mogą się w klimatycznym Klubie Lordów, w którym przy dźwiękach muzyki, autorskich drinkach i grze w bilarda znikną wszystkie zmartwienia. 

Oprócz kulinariów w Hotelu Lord czeka strefa SPA Sensation gwarantująca odprężenie i odnowę na najwyższym, królewskim poziomie. W skład nowoczesnego kompleksu wchodzą sauny (sucha i parowa), jacuzzi, czynna całą dobę, świetnie wyposażona siłownia i Beauty Center oferujące szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz kąpieli. Goście mogą tu się wyciszyć, odprężyć i zapomnieć o stresie. 
Hotel Lord**** to wspaniałe, szykowne i ekskluzywne miejsce, które idealnie sprawdza się jako miejsce najlepiej zorganizowanych konferencji, spotkań, warsztatów i szkoleń. Więcej o tym luksusowym obiekcie w świetnej lokalizacji dowiedzieć można się w wizytówce na naszej stronie internetowej.