Dyrektor PHH wyróżniony przez Hilton.

Dyrektor PHH wyróżniony przez Hilton.

Dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport, Matthieu Carrour, został doceniony przez międzynarodową sieć Hilton z okazji dziesięciolecia swojej pracy w grupie PHH. To dla niego bardzo ważne wyróżnienie, zwłaszcza że zaczynał swoją karierę właśnie w hotelu, którego obecnie jest dyrektorem.

PHH to franczyzobiorca wiodących światowych sieci hotelowych, takich jak Marriott International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group oraz Hilton Worldwide. W Polsce PHH posiada dwa hotele Hampton by Hilton: jeden w Warszawie, gdzie pracuje wyróżniony dyrektor, oraz drugi w Gdańsku. Grupa PHH działa w branży hotelarskiej od wielu lat i odnosi w niej sukcesy dzięki profesjonalnemu podejściu i wysokim standardom obsługi.

Matthieu Carrour zaczynał swoją karierę w hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport, gdzie zdobywał swoje pierwsze doświadczenie operacyjne w grupie PHH. Następnie przeniósł się do Gdańska, gdzie pracował w hotelu Hampton by Hilton Airport, po czym awansował na stanowisko dyrektora w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Później kierował Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town, a ostatnio pracował w Moxy Poznań Airport. Teraz jest dyrektorem Hampton by Hilton Warsaw Airport, gdzie kontynuuje swoją karierę.

Wyróżnienie ze strony Hilton dla dyrektora Hampton by Hilton Warsaw Airport jest dowodem na to, że jego praca jest doceniana przez liderów branży hotelarskiej. Jest to także dobra wiadomość dla polskiej hotelarstwa, ponieważ pokazuje, że w Polsce działa wiele profesjonalnych firm, które oferują wysokiej jakości usługi w międzynarodowym standardzie.

INFORMACJA PRASOWA