DoubleTree by Hilton najlepszym łódzkim hotelem

DoubleTree by Hilton najlepszym łódzkim hotelem

W ramach konkursu Best Hotel Award 2014 łódzki DoubleTree by Hilton został wyróżniony tytułem najlepszego hotelu w Łodzi. Ponadto, zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie „Premiera Roku”.

Hotel DoubleTree by Hilton, w walce o tytuł najlepszego łódzkiego hotelu, zwyciężył z takim obiektami jak hotel Andel's czy Novotel. Dodatkowo, był nominowany w ogólnopolskich kategoriach „Architektura i Design”, „Konferencje” oraz „Premiera Roku. W tej ostatniej zajął trzecie miejsce na całą Polskę.

- Nagroda Best Hotel Award 2014 jest dla nas szczególnie ważna, tym bardziej, że o jej przyznaniu decydują ci, na których opinii zależy nam najbardziej, a więc goście hotelu. Cieszy nas nagroda główna dla najlepszego hotelu w województwie łódzkim, ale także wyróżnienie w kategorii „Premiera Roku”, gdzie znaleźliśmy się w ścisłej czołówce najlepszych nowo wybudowanych obiektów w kraju - komentuje Sławomir Nowak, dyrektor DoubleTree by Hilton Łódź.

Konkurs Best Hotel Award 2014 został zorganizowany przez Global Hotels & Travels, twórców portali rezrerwuje.pl oraz rezerwuje.com. Głosy można było oddawać do 30 listopada na stronie www.besthotelaward.pl. Patronem plebiscytu zostali: Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Prezes Polskiej Izby Turystyki.

INFORMACJA PRASOWA