CORAZ BLIŻEJ FINAŁ BUDOWY LETIA BUSINESS CENTER

CORAZ BLIŻEJ FINAŁ BUDOWY LETIA BUSINESS CENTER
Wielkimi krokami zbliża się finał budowy, obiektu biurowo- konferencyjnego Letia Business Center. Niebawem budynek zostanie oddany do użytku.

Przed nami ostatni już etap przygotowań, poprzedzający otwarcie – wykończenie i aranżacja wnętrz. KGHM Letia – Legnicki Park Technologiczny dołoży wszelkich starań, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom swoich klientów, ale też pozytywnie ich zaskoczyć.

Nietypowa, eklektyczna bryła, powstała z połączenia XIX wiecznego gmachu szpitala chirurgicznego, zabytkowej kamienicy oraz diametralnie odbiegającej estetycznie, szklanej kopuły. Wielu obserwatorom tej inwestycji, zamysł ten jawił się jako niespójny, jednak efekt tak śmiałego połączenia, okazał się zdumiewający. Już dziś, z zewnątrz, każdy może podziwiać intrygującą budowlę o połyskującym zadaszeniu.

W LBC, oprócz komfortowych biur, znajduje się także eleganckie, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt centrum konferencyjne. Większe eventy, będą odbywały się na otwartej przestrzeni wystawienniczej, pod szklaną kopułą.

Obiekt dysponuje także zapleczem gastronomicznym. Restauracja o powierzchni ponad 600m², składa się z kilku sal (w tym jednego VIP-roomu) oraz krytego tarasu. W LBC powstały również pokoje gościnne, dzięki czemu, nasi goście będą mogli liczyć nie tylko na wyśmienity catering, ale i nocleg.

Zakończenie prac nad Letia Business Center tuż, tuż. Wszyscy, którzy chcą zorganizować tam swój event, powinni już dziś skontaktować się z nami, w celu umówienia terminu!

INFORMACJA PRASOWA