Conventa – zaproszenie na workshop krajów Europy Południowo-Wschodniej

Conventa – zaproszenie na workshop krajów Europy Południowo-Wschodniej
Ponad 120 dostawców z krajów Europy Południowo–Wschodniej, organizacje turystyczne i convention bureaux, obiekty konferencyjne, offowe, agencje eventowe, firmy cateringowe i wielu innych zaangażowanych w przemysł spotkań. W dniach 23 i 24 stycznia w Lubljanie na Słowenii odbędzie się Conventa - jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży.

Workshop krajów Europy Południowo-Wschodniej będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z dostawcami branży spotkań, nawiązując nowe i pielęgnując już istniejące kontakty handlowe. Conventa jest wydarzeniem, które ma ułatwiać działania networkingowe opierające się na wzajemnym zaufaniu i poparciu. Miha Kovacic dyrektor słoweńskiego Convention Bureau i organizator Conventa, podkreśla, że osobisty kontakt face to face jest niezbędny w przemyśle spotkań.

Organizatorzy zapraszają polskich reprezentantów do udziału w wydarzeniu w charakterze Hosted Buyers. Uczestnicy mają zagwarantowane: zakwaterowanie w dniach 21-23 stycznia 2014 typu bed and breakfast, lunch podczas spotkań; refundację transportu do Lubljany do wysokości 250 euro; transfery między lotniskiem, miejscem Conventa i hotelem; uczestnictwo w wydarzeniach związanych z Conventa; wcześniej umawiane spotkania ze sprzedającymi; uczestnictwo w fam trip.

Zainteresowani proszeni są o zapoznanie się w formularzem akredytacyjnym dostępnym na stronie http://slovenia-convention.akademiagoscinnosci.org/formularze/akredytacja/

INFORMACJA PRASOWA