Co ciekawego na Targach WorldHotel 2014?

Co ciekawego na Targach WorldHotel 2014?

VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014 odbędą się w dniach 17-19 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli i kadry zarządzającej hoteli.

Targi WorldHotel to miejsce prezentacji szerokiej oferty dla hotelarstwa. Wśród wystawców znajdują się producenci i dystrybutorzy wyposażenia i wystroju wnętrzgalanterii hotelowej, housekeepingu, rozwiązań informatycznych i technicznych, infrastruktury rekreacyjnej, spa i wellness, a także produktów i usług związanych z organizacją eventów w hotelu.

Podczas spotkań eksperckich omawiane są kluczowe dla sektora kwestie. Jednym z takich wydarzeń jest biznesowe śniadanie, na które zapraszani są prezesi i dyrektorzy największych hoteli w Polsce. Ważnym elementem targów jest program merytoryczny. Organizator, firma MT Targi Polska, współtworzy go z ekspertami i uznanymi organizacjami branżowymi.

W ramach Targów WorldHotel odbędą się również dwa konkursy dla przedsiębiorców. Wszystkie firmy działające na rzecz sektora hotelarskiego mogą powalczyć o unikalne logo „The Best of WorldHotel 2014”, niezależnie od tego, czy są wystawcami targów. Z kolei konkurs o nagrodę Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2014 skierowny jest do firm, które posiadają szczególne osiągnięcia.

Na Targi WorldHotel obowiązuje rejestracja. Można jej dokonać na miejscu lub online. Rejestracja dokonana przez Internet zwalnia z opłaty za bilet wstępu.INFORMACJA PRASOWA